Προς το περιεχόμενο

Problimata me Toshiba satellite A200-1M8


kdiamant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera! Exo parei afto to laptop edo kai kapio diastima kai mou exei emfanisei problima stin camera kai tora kai stin othoni.Aman.... I camera apla kapies fores ite meso MSN ite meso tou default programmatos tis den anigei.Tora oson afora tin othoni meta apo kapio xroniko diastima xrisi kai oxi pada (1-2 ores sinithos) xalane ta xromata kai kanei kati san nera. Otan kano epanekinisi ola ok pali mexri na ksanaginei.Ti fteei re gamoto;Aman!!!Efxaristo poli gia to xrono sas! Parakalo boithiste!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ...εχω το ιδιο μοντελο και ειναι σουπερ. Λοιπον αυτο για την καμερα εχει αναφερθει οτι το λογισμικο θλεει αναβαθμιση μεσα απο το toshiba.gr Τωρα για την οθονη απο οτι φαινεται ειναι προβλημα hardware οποτε πηγαινετο στο σερβις μαεσα. Τηλεφωνο Ιντεαλ Α.Ε στη Καλλιθεα 210 5193940. Μαλλον εισαι απο τους ατυχους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει και εγω ολα τα update απο τo site της toshiba αλλα τα προβληματα με την webcam παραμενουν.

Και οχι στα chat προγραμματα στο δικο της που εχει.

Μετα απο καποια δευτερολεπτα η λεπτα σβηνει σαν να ειναι συσκευη που την αποσυνδεεις απο το συστημα.

Μου βγαλει και ενα μυνημα οτι η συσκευη ειναι usb 2 και εχει συνδεθει σε μικροτερης ταχυτητας usb.

Τελος παντων τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalispera! Exo parei afto to laptop edo kai kapio diastima kai mou exei emfanisei problima stin camera kai tora kai stin othoni.Aman.... I camera apla kapies fores ite meso MSN ite meso tou default programmatos tis den anigei.Tora oson afora tin othoni meta apo kapio xroniko diastima xrisi kai oxi pada (1-2 ores sinithos) xalane ta xromata kai kanei kati san nera. Otan kano epanekinisi ola ok pali mexri na ksanaginei.Ti fteei re gamoto;Aman!!!Efxaristo poli gia to xrono sas! Parakalo boithiste!

 

Αυτό που λες για τα νερά στην οθόνη, τσέκαρε μήπως υπάρχει κάποια συσκευή κοντά της όπως τηλέφωνο (αναλογικό) ή κάτι άλλο. Μου έχει συμβεί στη δουλειά αυτό και ήταν όντως λόγω των τηλεφώνων γι' αυτό το λέω.

 

Για την κάμερα δεν ξέρω τι να σου πω, εγώ προχθές πήρα το A200-1AX και δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά απ' ότι έχω διαβάσει με την αναβάθμιση των drivers από το site της Toshiba (και όχι της Μικρομαλακής) διορθώνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας τα αποτελεσματα και απενεργοποιησε τη καμερα με την εντολη msconfig, επισης 'οδηγους' βρισκεις στο toshiba.gr αναζητωντας το μοντελο αυτο. Α, ο αριθμος παραγγελιας για Ελλαδα ειναι PSAE6E απο οτι θυμαμαι, αυτο θα βρεις στο dropo menu της σελιδας υποστηριξης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...