Προς το περιεχόμενο

W580i To buy or not to buy?


sweetie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi guys!:-)

Χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια! Μου αρέσει πάραααααα πολύ το sony ericsson W580i και σκέφτομαι σοβαρά να το αγοράσω αλλα διάβασα ότι έχει κάποια προβλήματα όπως:

Κουμπιά που χαλάνε εύκολα,κακή φωτογραφία(δεν έχει autofocus) κτλ....:fear:

 

Θα ήθελα λοιπόν τη γνώμη σας....Όσοι το έχετε ή έχετε ακούσει από φίλους είστε ευχαριστημένοι?

 

Please HELP!!!!:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου!

 

Μιας και το W580i είναι καινούργιο στην αγορά, δεν εχω ακούσει κάτι συγκεκριμένο...:rolleyes:

 

Σχετικά, με την κάμερα που διαθέτει, μη ξεχνάς πως είναι μουσικό και όχι φωτογραφικό κινητό...

Όσον αφορά τον σταθεροποιητή εικόνας(αν εννοείς αυτό λέγοντας autofocus), το έχουν μόνο τα φωτογραφικά κινητά της sony...

 

Μπορείς να δεις σχόλια γι'αυτό το κινητό και για άλλα παρόμοια μοντέλα εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Χρειάζεται συχνά reset (βγάλσιμο-ξανατοποθέτηση) η κάρτα μνήμης, για να τη δει. Τώρα μπορεί να φταίει η δική μου συσκευή...Πάντως δεν ενθουσιάστηκα με τον τρόπο που κουμπώνει (σε σύγκριση με Nokia) οπότε φαίνεται λογικό να μη κάνει καλή επαφή. Η συνεργασία με το PC μπορεί να μην πετύχει πάντα...αλλά με λίγη υπομονή ok. Κατά τ'άλλα άψογο:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το review που είχα κάνει εδώ στο insomnia το είδες;;; (τζάμπα κόπο είχα κάνει)

 

Χρειάζεται συχνά reset (βγάλσιμο-ξανατοποθέτηση) η κάρτα μνήμης, για να τη δει. Τώρα μπορεί να φταίει η δική μου συσκευή...Πάντως δεν ενθουσιάστηκα με τον τρόπο που κουμπώνει (σε σύγκριση με Nokia) οπότε φαίνεται λογικό να μη κάνει καλή επαφή. Η συνεργασία με το PC μπορεί να μην πετύχει πάντα...αλλά με λίγη υπομονή ok. Κατά τ'άλλα άψογο:-)

 

Μάλλον η συσκευή ή η κάρτα σου. Στο δικό μου την βάζω- βγάζω και δεν καταλαβαίνει τίποτα. Επίσης με τον υπολογιστή δεν είχα ποτέ πρόβλημα να συνδεθώ.

 

Τέλος πάντων....

 

στο θέμα μας, το κακό με το κινητό αυτό είναι η μπαταρία του (που κρατάει λίγο) και το ότι τα πρώτα μοντέλα είχαν ελατοματικά πληκτρολόγια στα οποία ράγιζαν τα πλήκτρα.

 

Μην βιαστείτε να πείτε "στο δικό δεν ράγισε κανένα πλήκτρο" γιατί και στο δικό μου προχτές ράγισε μετά από 3 μήνες που το έχω

 

Κατά τα άλλα είναι πολύ όμορφο και δέχεται και flash θέματα που είναι πολύ όμορφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...