Προς το περιεχόμενο

Θελω να αγορασω XBOX 360 αλλα εχει 543 εκδοσεις και αλλοι 25435 post για το crack του


koulouri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
re pedia ama to hackaro to xbox360 8 mporo na pezo live?

 

οχι με τα αντεγραμμενα δεν θα μπορεις να παιζεις online

αλλα δεν ξερω αν το hackeψεις και αγορασεις 1 αυθεντικο θα μπορεις να

παιξεις το συγκεκριμενο online

αυτο νομιζω λογικα 8α γινεται και ειναι πολυ καλη απορεια για να μας την λυσει καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικότατα, αρκεί να έχεις το καλώδιο VGA ...

 

... (ή component αν η οθόνη σου διαθέτει τέτοια υποδοχή ;))

 

H οθονη μου διαθετει εκεινη την κλασσικη μπλε υποδοχη που εχουν ολες οι καρτες γραφικων και το στερεοφωνικο ειναι διπλα

γιατι το εχω συνδεσει και με το pc ετσι κ αλλιως..

Eιναι μπουρι οθονη την ειχα παρει πριν 4 χρονια 700? B) :rolleyes:

Aπ οτι ειδα στις φωτος το καλωδιο ειναι με 1 κλασσικη υποδοχη σαν αυτη που εχουν οι καρτες γραφικων και με 2 τσουτσουνια που μαλλον ειναι για τον ηχο ε?

πως τα λεω ετσι και σπουδαζω και ηλεκτρολογος μηχανικος... :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το αποφασισα και εγω...παει το ps3 ειναι πολυ ακριβο και τελικα θα παρω xbo360. αλλα ειναι λιγο μπερδεμα...μπορει κανενας παλιος να μου δωσει καμια συμβουλη για το τι πρεπει να προσεξω στην αγορα του? εχω εκουσει κατι για μεγαλες θερμοκρασιες αλλα μετα διαβασα οτι οι νεες εκδοσεις δεν εχουν τετοιο προβλημα,ισχιει?

 

αλλα μπερδευτηκα:

Αγόρασε κάποιο πολύ καινούργιο Αrcade Core με την Falcon motherboard και 65nm επεξεργαστή για να μην δεις ποτέ σου τα 3 κόκκινα λαμπάκια.

 

Δεν ζεσταίνεται τόσο όσο τα δικά μας και επίσης κοστίζει μόνο 279.

 

τσιπακι δεν παιρνει το 360,αλλα firmware update,μεσω μητρικης με τσιπακι intel,και συνδεσης sata.

ολες οι εκδοσεις και ολα τα xbox μποεουν να το παρουν,οποιοδηποτε επεξεργαστη και να εχουν?

 

οποιαδηποτε συμβουλη δεκτη!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετοί μέχρι πρότινος fun του playstation που θέλουν να πάρουν xbox έχουν πρόβλημα με το διαφορετικό χειριστήριο του xbox ( οπως και εγω) υπάρχει τρόπος να καιγόμαστε με ασύρματο χειριστήριο του ps3 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το αποφασισα και εγω...παει το ps3 ειναι πολυ ακριβο και τελικα θα παρω xbo360

 

Η διαφορά των 2 δεν νομίζω ότι είναι στην τιμή.

Μια φορά αγοράζεις την κονσόλα.

Το πλεονέκτημα του XBOX360 είναι ότι μπορεί να σου ... φέρνουν παιχνίδια μπαρμπάδες, νονοί, κουμπάροι κ.α. ενώ για το PS3 μέχρι ώρας τζίφος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά των 2 δεν νομίζω ότι είναι στην τιμή.

Μια φορά αγοράζεις την κονσόλα.

Το πλεονέκτημα του XBOX360 είναι ότι μπορεί να σου ... φέρνουν παιχνίδια μπαρμπάδες, νονοί, κουμπάροι κ.α. ενώ για το PS3 μέχρι ώρας τζίφος ...

 

δηλαδή τι εννοείς; κάπου σε έχασα...

 

(το μόνο πλεονέκτημα για μένα (φανατικός του ps,αν και θα πάρω xbox) είναι οτι "έσπασε" )

(βγήκαμε λίγο απο το θέμα όμως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή τι εννοείς; κάπου σε έχασα...

 

(το μόνο πλεονέκτημα για μένα (φανατικός του ps,αν και θα πάρω xbox) είναι οτι "έσπασε" )

(βγήκαμε λίγο απο το θέμα όμως)

 

Τα πιο πολλά (για να μην πω και πιο καλά παιχνίδια δεν είναι πλεονέκτημα) ή το xbox live ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τα Χριστουγεννα που θα παρω το δωρο απο γιαγια παππου κλπ κλπ

ποια εκδοση θα παω στον τυπα να του πω να μου τυλιξει να βαλω κατω απο το δεντρο?

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ...

ΤΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ PC ΜΟΥ????

soz για τα CAPS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αναλυση εξαρτατε απο την οθονη του HY. Εγω εχω 24 lg συνδεμενα με το xbox360 και τον HY και η αναλυση ειναι στο μεγιστο 1920*1200. θα αγορασεις την εκδοση που σε συμφερει περισοτερο συμφερει η premium, αλλα με την διαφορα οτι να μπορεις να αλλαξεις το filmware για τα παιχνιδια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...