Προς το περιεχόμενο

Ridisc


The Punisher

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει.Όποιος μπορεί να απαντήσει στην ερώτηση του φίλου ας το κάνει.Οι υπόλοιποι απλά μην ενδιαφερθούν.Φοβερή απάντηση το google it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου και εγώ αγόρασα 2-3 φορές ridisc (τα μωβ και τα μπλε) από το burn-it και τα έψαχνα πριν κανένα 4μηνο αλλά δεν βρήκα πουθενά.

Οπότε φαντάστηκα οτι κάτι έπαιξε με την αντιπροσώπευση της ritek, και προκειμένου να καταλήξω με τίποτα απομεινάρια στοκ (πχ mediacenter) γύρισα σε that's.

think about it!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανέρχομαι, γιατί με έβαλες στο τριπάκι να ξαναψάξω (ήμουν πολυ ικανοποιημένος με τα ridisk).

 

Λοιπόν 2-3 λινκς από ε-μάγαζα που βγήκαν από τον Γουγλη έιχαν ημερομηνίες στο 2005... οπότε μάλλον δεν εισάγονται πιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telika vrika paidia meso Google kai mou efyge ligo i psixi alla axize ton kopo sas euxaristo olous gia tin antapokrisi. Oso gia to Burn it den katalavaino ti paizei xtes vrika mia apodeixi tyxaia kai pira tilefono alla to sikose mia gigia kai mou eipe oti kano lathos :-).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν είναι κάτι διαφορετικο απο dvd δισκάκι... απλά πριν 2 χρόνια ήταν από τα καλύτερα σε σχέση με την τιμή τους και το ποσοστό επιτυχίας στο κάψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...