Προς το περιεχόμενο

Carefour = R.E.S.P.E.C.T


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια,υπαρχει περιπτωση να εχει μεινει τιποτα και για μας?

(καπως αργα βεβαια,αλλα τωρα το αποφασισα.αμα εχει περισεψει κανα χειριστηριο,τυχερος θα ειμαι).

αν ξερετε κανα καρφουρ που να εχει 360 διαθεσιμο,ποσταρετε εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδια περασε κανεις καμια βολτα απο τα carefour τωρα που αρχισαν οι εκπτωσεις?Λογικα θα σκασουν τιποτε μεγαλες ευκαιριες σε videogames!Oποιος εντοπισει κατι ας το αναφερει μαζι με την περιοχη του καταστηματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια περασε κανεις καμια βολτα απο τα carefour τωρα που αρχισαν οι εκπτωσεις?Λογικα θα σκασουν τιποτε μεγαλες ευκαιριες σε videogames!Oποιος εντοπισει κατι ας το αναφερει μαζι με την περιοχη του καταστηματος.

 

Deus Ex 1 για pc σε καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο droidlock.. Αν ηταν αυτο αθεμιτο, τοτε καποιοι επρεπε να ειναι οσοβια μεσα.. Τελικα αξιζει να παρεις το απλο η με την HDMI θυρα? εχω μπερδευτει.. καποιοι λενε οτι εχει διαφορα στην εικονα και καποιοι οχι.. Αν δεν εχει, να τρεξουμε να παρουμε

 

Το θεμα δεν ειναι τοσο πολυ η HDMI θυρα καθ'αυτη αλλα το γεγονος οτι τα premium που εχουν HDMI θυρα ειναι τελευταιας 'κοπης' και ειναι πιο πιθανο να εχουν 65nm GPU σε μητρικη FALCON σε αντιθεση με την παλια μητρικη ZEPHYR που εχει 90nm.

Πρακτικα, τα falcon παρουσιαζουν λιγοτερα προβληματα υπερθερμανσης με αποτελεσμα λιγοτερα κρουσματα rrod (red ring of death).

Ενας τροπος να καταλαβεις τι board εχει το χβοχ ειναι απο το τροφοδοτικο, τα falcon εχουν 175watt τροφοδοτικο, σε αντιθεση με τα zephyr που εχουν 203watt η κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Σήμερα τα Carrefour έχουν -20% σε όλες τις παιχνιδοκονσόλες και τα video game (τουλάχιστον σοτ Ρέντη ισχύει).

 

Ευκαιρία για ένα XBOX 360 Elite κάτω των ?300 :)

 

δλδ το arcade στα 160 ευρώ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορά ισχύει απο χτές, τελειώνει σήμερα και ισχυει για ολα τα καταστήματα carrefour. (ετσι μου ειπαν στο τηλεφωνο που πηρα πριν λιγο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από Carrefour στο Ρέντη. Arcade δεν υπήρχαν ούτε για δείγμα.

Άλλα 3 Premium παίζανε και 5 Elite. Χτύπησα ένα Premium FDOU 811 με 200euros. Μάλλον Benq είναι με βάση 360drives.com αλλά δε το έχω τσεκάρει ακόμα γιατί είναι για δώρο και δε θέλω να το ανοίξω εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...