Προς το περιεχόμενο

Carefour = R.E.S.P.E.C.T


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλά μέχρι αύριο δεν θα υπάρχει τπτ.

 

Εδώ μιλάμε για σήμερα μπορεί να εξαντλήθηκαν όλα.

 

Είναι θέμα ωρών και λεπτών όχι ημερών.

 

Ή απλα θεμα του να εχεις καλο γνωστο να τα ''χτυπησει''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα..κι εγώ πιστεύω δεν θα έχει μείνει τίποτα.Κάτι τέτοιες προσφορές τις χτυπάνε αμέσως ή όπως λένε και άλλοι έχουν γνωστούς και τα εξασφαλίζουν από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο το σύνδεσα.

Όλα τα XBOX 360 κάνουν θόρυβο σαν αν απογειώνονται ή μόνο το δικό μου;

 

Με την ευκαιρία, αν έχει κανείς κανένα με HDMI στην Πάτρα,το ανταλλάσω με το δικό μου με μια χρηματική διαφορά η με Updated firmware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

protip: το hdmi ειναι αχρηστο.

 

Επειδή στους περισσότερους είναι άχρηστο πρότεινα ανταλλαγή. Από το XBOX ώς τον προβολέα θέλω 10μ καλώδιο. Νομίζω καλύτερα να είναι ψηφιακό το σήμα παρά αναλογικό, και είναι και πιο οικονομικό (hdmi 10μ για 1080p κοστίζει γύρω στα 50?, Component 10m για 1080p κοστίζει 300?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα απο το Carefour στου Ρέντη!!

Μόλις τα είχαν φέρει και βούτηξα το πρώτο!!

Προλαβαίνετε να πάρετε και εσείς, έχουν πολλά ακόμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα απο το Carefour στου Ρέντη!!

Μόλις τα είχαν φέρει και βούτηξα το πρώτο!!

Προλαβαίνετε να πάρετε και εσείς, έχουν πολλά ακόμα!!

 

pote piges kai to pires?epidi ego ime 10 lepta apo ta carefurr tou renti.200 ipame ee?xoris hdmi.alla ti na to kanis.asyrmato xiristirio paixnidia kai kai kai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορα σε full HD τηλεοραση θα εχει?(λογω HDMI) αλλοι γραφουν ναι, αλλοι γραφουν οχι... Δεν προλαβαινω να βρω ουτε ενα βεβαια, αλλα λεμε τωρα...

Φιλε,οπως και να το κανουμε μια μικρη διαφορα εστω σιγουρα υπαρχει διοτι απλα το hdmi ειναι true digital και βρεξει χιονισει καλυτερο απο το compnent.Μπορει απλα σε μικροτερες ιντσες tv η διαφορα απο 720p σε 1080p και ψηφιακο-αναλογικο να ειναι μικρη.Αλλα υπαρχει.Εξαρταται τι απιτησεις εχει ο καθενας και πως το βλεπει.Πχ καπιος για μια ισως μικρη διαφορα να μην του καιγεται καρφι.αλλος που ειναι ψυρας να τον ενδιαφερει. Παντως και χωρις hdmi νομιζω οτι ειναι απαιχτη προσφορα 200ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...