Προς το περιεχόμενο

Carefour = R.E.S.P.E.C.T


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διαφορα σε full HD τηλεοραση θα εχει?(λογω HDMI) αλλοι γραφουν ναι, αλλοι γραφουν οχι... Δεν προλαβαινω να βρω ουτε ενα βεβαια, αλλα λεμε τωρα...

 

Αν στον υπολογιστή που κάθεσαι τώρα ή σε κάποιον κοντινό, μπορείς να συνδέσεις την οθόνη ταυτόχρονα και με DVI και με VGA καλώδιο, κάνε εναλλαγή μεταξύ των 2 εισόδων και θα δεις την απάντηση που ζητάς.

Αν η δεν βλέπεις διαφορά, δεν χρειάζεσαι HDMI, αν βλέπεις διαφορά, τότε κρίνε αν αξίζει ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδιά να ρωτήσω κάτι άλλο... αρχεία .MKV παίζει το XBOX με κάποιο τρόπο? Δηλαδή ripαρισμένες HD ταινίες, μπορεί να παίξει? To PS3 προς το παρόν δεν παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pote piges kai to pires?epidi ego ime 10 lepta apo ta carefurr tou renti.200 ipame ee?xoris hdmi.alla ti na to kanis.asyrmato xiristirio paixnidia kai kai kai.

 

Κατά τις 12 ήμουν εκεί. Δεν ξέρω τι έγινε μετά, αλλά οταν πήγα εγώ είχαν πολλές κονσόλες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω κάτι άλλο... αρχεία .MKV παίζει το XBOX με κάποιο τρόπο? Δηλαδή ripαρισμένες HD ταινίες, μπορεί να παίξει? To PS3 προς το παρόν δεν παίζει...

 

Όχι δεν παίζει απ όσο ξέρω. Θεωρητικά θα μπορούσε να υποστηρίξει το 360 τέτοια formats στο μέλλον με update από την MS αλλά δεν το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν παίζει απ όσο ξέρω. Θεωρητικά θα μπορούσε να υποστηρίξει το 360 τέτοια formats στο μέλλον με update από την MS αλλά δεν το βλέπω.

 

Κατι πηρε το αυτι μου για υποστηριξη απο την microsoft του divx στο επομενο firmware!

Ισχυει?

Τωρα μιλησα με πωλητη τα carfour θεσσαλονικης...(ηταν παρων στο καταστημα η φιλη μου) και μου ειπαν οτι το πακετο με 199 ευρω ειναι η core εκδοση...χωρις σκληρο και αυρματο χειριστηριο....Μου μυριζει κολπο..

Ευτυχως που τον ζητησα να μιληω γιατι η κοπελα μου θα αγοραζε την core....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτά που δίνουν εδώ είναι premium με σκληρό και ασύρματο χειριστήριο και 3 παιχνίδια... μόνο HDMI δεν έχει... Τσίμπησα και γω από τα Αλίμου (είχε 6-7 ακόμα) ένα για το ανηψάκι μου για τα Χριστούγεννα... Είμαι χαζοθείος, τι να κάνουμε... :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πηρε το αυτι μου για υποστηριξη απο την microsoft του divx στο επομενο firmware!

Ισχυει?

 

Φήμη είναι... δεν θα έβαζα στοίχημα. Ο chief του divx πάντως λέει ότι είναι σε συζητήσεις με την MS για αυτό το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτά που δίνουν εδώ είναι premium με σκληρό και ασύρματο χειριστήριο και 3 παιχνίδια... μόνο HDMI δεν έχει... Τσίμπησα και γω από τα Αλίμου (είχε 6-7 ακόμα) ένα για το ανηψάκι μου για τα Χριστούγεννα... Είμαι χαζοθείος, τι να κάνουμε... :lol::lol::lol:

 

xeri kanis enan exi to neo anemistiraki?Giati simera to diko mou 360 pethane.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ηταν το premium και ο πωλητης ελεγε μα##κιες....μαλλον τα κρατανε για κολλητους.

Ειναι απλο μου ελεγε ψεματα...γιατι με διαβεβαιωσε παντα μεσω τηλ οτι η premium κοστιζει 300ευρω.

Μολις εκλεισα το τηλ ξαναπηρα την κοπελα μου (που ειναι ψιλοασχετη με αυτα) και την εβαλα να μου πει τι περιεχει το κουτι και ως δια μαγειας ελεγε includes:hard disk,wireless controller κ.α.

ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΕΣ.!

Πλεον ειμαι ευτυχης κατοχος και (εχω και το πρωτο) του νεου xbox360:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...