Προς το περιεχόμενο

να αγορασω τωρα ή αν περιμενω;


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειμαισε φαση ναγοραζω νεο πισι... υπαρχει περιπτωση τα χριστουγεννα να υπαρχουν σημαντικες εκπτωσεις σε αυτα τα ειδη ή να μην πειρμενω αδικα;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oι mainstream penryn δεν κυκλοφορουν ιανουαριο?

εγω η θα περιμενα αυτα τα cpu η θα αγοραζα το pc αυριο

 

τωρα αν με ρωτησεις για καμια νεα βομβα στις καρτες γραφικων σε λεω οτι η 8800gt ειναι υπερ αρκετη:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δε με ενδιαφερει τι καινουργιο θα βγει. Ουτε ποια ειναι η καλυτερη καρτα γραφικων. με ενδιαφερει το αν τα προιοντα που ηδη ειναι στην αγορα αν θα εχουν εκπτωση τα χριστουγενα.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμαθες τη προσγορα απο το ΠΛΑΙΣΙΟ και το ΜΟΥΛΤΙΡΑΜΑ? τετραπυρινος ιντελ με 2 γιγα μνημη σκληρο 1 τερα (2 χ 500 γιγα) 1000 ευρω. Α" και οθονη 19. για ριξε μια ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε λογικά θα έχει. εν όψει καινούριων επεξεργαστών της AMD και κάρτων γραφικών θα πέσουν οι τιμές. Θα δείξει όμως γιατι η AMD είναι πολύ πίσω ακόμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, όσα χρόνια ασχολούμε με τα PC, δεν έχω βρεί ποτε χριστούγεννα, φτηνα πραγματα! Ένα μόνο πράγμα 8α σας πω, δεν είναι λογικο, απο την στιγμη που υπαρχει 2ος μισ8ος στη μέση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να περιμενεις εχει νοημα για κανα χρονο αντε για κανα εξαμηνο για να δεις ουσιαστικη διαφορα στις τιμες τωρα για ενα μηνα τζαμπα το σπασιμο τραβα παρτο τωρα οι τιμες δε πεφτουν αποτομα αλλα σταδιακα λιγο-λιγο ασε που χριστουγεννα ειδικα που πουλανε πολυ τα μαγαζια δε τις κατεβαζουν τις τιμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μόνο πράγμα 8α σας πω, δεν είναι λογικο, απο την στιγμη που υπαρχει 2ος μισ8ος στη μέση?

 

+1

σιγα μην ριξουν τα χριστουγεννα τις τιμες.και εγω σκεφτομουν για νεο pc αλλα θα περιμενω να βρω την καταλληλη στιγμη για value4money pc.παντως αν επαιρνα τωρα θα το εχτιζα πανω σε coreduo 4500(100e απο πλαισιο) και 2900gt(160e απο eshop).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...