Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδια χαρτοπαιξιας!


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LOL τι ρωταω κι εγω τωρα....

Οχι την πασιεντζα του Βασιλη Πορτα αλλα αν ξερετε την υπαρξη αλλων.

Π.χ. δηλωτης! :-D Δε νομιζω να υπαρχει παω και να γκουγκλαρω but αν ξερετε ριχτε το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK man thanks αλλα δεν το ανεφερα οτι δεν ενδιαφερομουν για τετοια παιχνιδια.

Παντως Ελληνες τα εχουν φτιαξει τα προγραμματα αυτα. Η Ξερη (Φαντης) ειναι καπως σε παλια εκδοση (το 2003 βγηκε). Μακαρι να ελθω σε επαφη με κανεναν απο τους προγραμματιστες ωστε να τα ενημερωσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις κανα καλο κολπακι να κανεις με χαρτια ? Κοιταξα στο νετ για κανα τετοιο site με tricks αλλα δεν βρεικα.

 

Ξερει κανεις κανενα καλο κολπακι ωστε να το κανεις στον αλλον και να σε πριζει να του πεις πως το εκανες ? Ηξερα παλια κατι καλα αλλα πλεον δεν θυμαμαι τιποτα

 

Αμα ξερει καποιος και μπορει να μου το εξηγηση (και με πμ, αν γινεται) θα ηταν ωραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ξερή, αγωνία και δηλωτή.

Τα προγραμματάκια είναι free οπότε δεν παραβαίνουν τους όρους του forum.

 

Φοβερά τα παιχνιδάκια! Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις κανα καλο κολπακι να κανεις με χαρτια ? Κοιταξα στο νετ για κανα τετοιο site με tricks αλλα δεν βρεικα.

 

Ξερει κανεις κανενα καλο κολπακι ωστε να το κανεις στον αλλον και να σε πριζει να του πεις πως το εκανες ? Ηξερα παλια κατι καλα αλλα πλεον δεν θυμαμαι τιποτα

 

Αμα ξερει καποιος και μπορει να μου το εξηγηση (και με πμ, αν γινεται) θα ηταν ωραια

 

θα σου πω εγώ ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες και εδώ!
Λοιπον εισαι υπευθυνος διοτι μου εβαλες πολλες ιδεες τωρα. Υπεροχα θα ελθω σε επαφη με το δημιουργο και θα το μονταρουμε το προγραμμα (θα παιξει και συνεργασια αν τα βρουμε). :-)
Παιδια ξερει κανεις κανα καλο κολπακι να κανεις με χαρτια ?
Συμπεθερε LEEEEEEEEEEEEEEET σκεφτομαι να εφτιαχνα ενα thread με tips & tricks Δηλωτης, Φαντη και Κολιτσινας αλλα ρε γαμωτο θελει πολυ δουλεια και θα αραχνιασει η Βιβλος και δεν ξερω τι θα κανω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...