Προς το περιεχόμενο

WAG 354 ως άναπαραγωγή σύνδεσης???


sculper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας. Έχω το WAG354 και δίπλα μου έχω τον κολλητό μου που έχει και αυτός router με σύνδεση χωρίς ασφάλεια. (γενικά δεν υπάρχουν γείτονες). Θα ήθελα να σας ρωτήσω σε τι Encapsulation: να το βάλω για να συνδέομαι μέσω αυτού????

Σε bridge mode only σε rfc 1483 bridged??? Και γενικά τι άλλο θα χρειαστεί ως ρύθμιση.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας. Έχω το WAG354 και δίπλα μου έχω τον κολλητό μου που έχει και αυτός router με σύνδεση χωρίς ασφάλεια. (γενικά δεν υπάρχουν γείτονες). Θα ήθελα να σας ρωτήσω σε τι Encapsulation: να το βάλω για να συνδέομαι μέσω αυτού????

Σε bridge mode only σε rfc 1483 bridged??? Και γενικά τι άλλο θα χρειαστεί ως ρύθμιση.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

an sindeontousan me kalodio tha epeze alla etsi den tha pexei .to rfc1483 ine gia na pexei san adsl modem diladi na deis apo ikonidio username kai password.gia na kaneis auto prepei na peraseis kapoia firmware pou ine piragmena gia na pexei san wireless bridge i san client .den xero an exei edo tipota

http://l1nux.h4ck3r.googlepages.com/wag354g.html alio na su poun ta paidia pou to exoun kanei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...