Προς το περιεχόμενο

Μπλοκαρισμενο ιντερνετ απο το αφεντικο :P


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω κανει install το diabloii στη δουλεια για να παιζω στο internet οταν υπαρχει ελευθερια χρονου,παρολαυτα,δεν μπορω να μπω battleneet γιατι εχει μπλοκαρει καποια ips το αφεντικο....υπαρχει τροπος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω απόλυτα....

 

Και στην εταιρία μου μπλοκάρουν τις σελίδες ανάλογα με το περιεχόμενο μέσω websense.

 

Για παιχνίδια ούτε λόγος....δεν έχουμε καμία ελπίδα.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι μπλοκάρουν IPs, υπάρχει ο ευκολότερος τρόπος να μπλοκάρεις όλες τις πόρτες εκτός από την 80 και κάποιες άλλες που χρησιμοποιούν τα "καλά και νόμιμα" προγράμματα. Θα μπορούσες να δοκιμάσεις με httptunneling, να περάσεις δηλαδή την κίνηση από την πόρτα 80 αλλά δεν νομίζω ότι θα ήσουν ικανοποιημένος από τις επιδόσεις.

 

Δυστυχώς κάποια πράγματα απλά δεν γίνονται :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emas einai akoma xeiroteri i katastasi...

selides pou exoun na kanoun me games, periodika, mousiki, sunithws kai forum alla kapoia tous ksefevgoun, kovontai kai sou vgazei mia wriaotati selida me terastia kefalaia grammata : "Arnisi prosvasis"..

Etsi gia na goustaroume...

Auto pou mou kanei entupwsi omws, einai pou afinei na mpei se site pou exoun na kanoun me athlitika...

Podosfaira klp...

Simainei kati auto??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Auto pou mou kanei entupwsi omws, einai pou afinei na mpei se site pou exoun na kanoun me athlitika...

Podosfaira klp...

Simainei kati auto??

 

Φυσικά !!Αν κόψεις τα αθλητικά site είναι σαν να κόβεις το internet της εταιρίας.... Θα επαναστατούσαν όλοι οι άντρες να είσαι σίγουρη γι αυτό!!

Η μπάλα είναι πάνω απο όλα !!! :-D:-D

 

(Ναι το ξέρω ... είναι δύσκολο να το καταλάβουν αυτό οι γυναίκες :o)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα επειδή ξέρει το boss πως είναι θέμα χρόνου να βρω τρόπο να παίξω αν θέλω, κάνει κάτι πολύ απλό...

το pc μου παίζει με onboard vga ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...