Προς το περιεχόμενο

Ειμαι στη βιβοντι και λεω να παρω πακετο....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο αλλο παροχο...1.ποιον προτεινεται και 2ον θα μεινω χωρισ ιντερνετ στο διαστημα αλλαγης παροχων και αν ναι ποσο ; οποιος φιλος ξερει ας απαντησει...ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αλλαζεις παροχο παντα εχεις καποιο διαστημα χωρις internet, πιο προγραμμα εχεις vivodi?

 

 

tora exo adsl sindesi sto 1mbps (19.90 euro to mina !!)kai statheri tilefonia (city 400 nomizo legete) apo vivodi apla an allakso paroxo poso kairo peripou tha mino ektos internet...rotao giati osous exo rotisei (on telecoms,teledom ) oloi lene apo 3 ores mexri 2 meres to poli...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω πολυ παραπανω,γιατι αλλαζεις παροχο?

 

 

Σημερα μαζι με τα παγια του ΟΤΕ πληρωνω καθε μηνα γυρω στα 70 €

 

17 οτε παγια (34 το διμηνο) 19.90 ιντερνετ (1 mbps) βιβοντι ,περιπου 35 € κλησεις απο σταθερο ote

 

Ολα αυτα με εναν παροχο θα στοιχιζουν περιπου 30-35 € το μηνα και θα εχω και 6πλασια ταχυτητα στο ιντερνετ:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην vivodi μπορεις να μεινεις και να εχεις 10mb adsl και απεριοριστα τηλεφωνα σε ολη την Ελλαδα με 32ευρω και δεν θα χρειαστει να διακοψεις τιποτα ουτε να πληρωσεις κατι παραπανω για αλλαγη πακετου.

εγω αυτο εκανα και ειμαι μια χαρα και εχω πιασει 9.5 ΜΒit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν επιλεξης το cabletv με τα εως 20 Mbps και 2γραμμες τηλεφωνου και δωρεαν απεριοριοστες τηλεφωνικες κλησεις σε ολα τα σταθερα στην Ελλαδα και tv και video με 45 τον μηνα παλι σε συμφαιρει στην vivodi να εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ον θα μεινω χωρισ ιντερνετ στο διαστημα αλλαγης παροχων και αν ναι ποσο ; οποιος φιλος ξερει ας απαντησει...ευχαριστω προκαταβολικα

 

Πλέον σύμφωνα με το νέο RUO που σχεδόν όλοι οι πάροχοι εφαρμόζουν δεν γίνεται καθόλου διακοπή της προηγούμενης γραμμής για την αλλαγή πέραν από κάποιες ώρες που γίνεται η μετάβαση από το ένα δίκτυο στο άλλο. Εσύ απλά συμπληρώνεις στην αίτηση ότι θες μεταβαση απο τον άλλο πάροχο και ο νέος πάροχος πραγματοποιεί όλες τις απαραίτητες διαδικασίες για να σε διακόψει από τον προηγούμενο. Όλο αυτό σύμφωνα με το RUO κρατάει 13 μέρες αλλά αυτό σπάνια τηρείται, το σίγουρο ειναι ότι δε θα μεινεις χωρίς ιντερνετ είτε 13 μερες κάνει η μετάβαση είτε 2 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με forthnet είμαι απόλυτα ευχαριστημένη..

 

koitakse pistevo oti oi providers sto sinolo tous prosferoun ligo poli ta idia prafgmata me midamines diafores stis xreoseis tous....simfonies kato apo to trapezi vlepeis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΕΧΩ VIVODI 2 ΧΡΟΝΙΑ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΜΕ 384 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ 4000 ΜΕΣΩ ΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ

ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΕLEFONET + 10240/512 EIΔΗ ΣΤΟ

ΔΙΠΛΑΝΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΑ 9000 ΚΑΙ 400 UPLOAD

ANTE NA EΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΣΤΑΝΤΑΡ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΕΖΕΙ

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παιδια έκανα αίτηση για telefonet + (vivodi).

Άκουσα καλά λόγια, βέβαια μου είπαν από vivodi ότι πρέπει να περιμένω περίπου 35-40 εργάσιμες μέρες, δηλαδή 2 μήνες ή και λίγο παραπάνω.... το μόνο κακό. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σίγουρο ειναι ότι δε θα μεινεις χωρίς ιντερνετ είτε 13 μερες κάνει η μετάβαση είτε 2 μήνες

 

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!! Έτσι θα έπρεπε να ήταν, αλλά μέχρι σήμερα ισχύουν αυτά για τα οποία ΟΛΟΙ παραπονιόμαστε… Πολυήμερες (και βάλε…) καθυστερήσεις, δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...