Προς το περιεχόμενο

πακετο για επαγγελματικο χωρο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα τα "φωτα" σας... θελω να βαλω στο μαγαζι μου adsl και ενα πακετο σταθερης.

ποια εταιρεια προτείνετε? εννοειτε οτι οσο πιο υψηλες ταχυτητες- τοσο καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forthnet φυσικα...τι καλυτερο?? Ναι μεν θα περιμενεις λιγο παραπανω εφοσον θες και τηλεφωνια(αργει περισσοτερο σε σχεση με dsl μονο),αλλα και την καλυτερη τιμη θα εχεις,και τις τσαμπα χρεωσεις ως αναφορα τα τηλεφωνα,και τσαμπα ειναι το routerακι!! Επισης μπορεις να επιλεξεις το soho πακετο που κοστιζει 24,90 το μηνα απλα εκει δεν ειναι τσαμπα τα αστικα και τα υπεραστικα,απλα εχουν μια μικρη χρεωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σας πω τι πιστεύω σε σχέση με όλα τα προγράμματα μιας και τα ξέρω από πρώτο χέρι γιατί δουλεύω στις πωλήσεις της Lannet. Παιδιά οταν έχετε επαγγελματικούς χώρους απαγορεύεται δια ροπάλου κατα την αποψή μου να φύγετε από οτε. Μιλάω καθημερινά με εκατοντάδες ανθρώπους και υπήρχαν πολλοί που κάνανε την συγκεκριμένη βλακεία, καταρχήν στην απαλλάγή παγίου σε όποια εταιρεία και αν είσαι δεν μπορείς να βάλεις στο τηλεφωνό σου το μηχανηματάκι για τις πιστωτικές κάρτες (ξέρετε πόσοι καταστηματάρχες τραβάνε τα μαλλιά τους με την ΟΝ;), δεν μπορείς να συνδέσεις τον συναγερμό σου στο τηλ, δεν μπορείς να έχεις απευθύας ειδοποίηση στην εταιρεία security αν έχεις φυλλασόμενη επιχείρηση. Δεύτερον αν πέσει το δίκτυο για κάποιον λόγο τράβα βρές την forthnet και την κάθε εταιρεία να σου φτιάξει τα τηλέφωνα(αν τους βρείς πες μου να το ανακηρύξουμε επίσημη αργεία). Δεν τα λέω αυτά για να υποστηρίξω την εταιρεία που δουλεύω, ούτως ή άλλως έχω forthnet στο σπίτι μου, αλλά επειδή έχω προσωπική εμπειρία και έχω μιλήσει με εκατοντάδες ανθρώπους θεωρώ πως ένας επαγγελματίας που σέβεται την επιχείρηση του δεν θα φύγει στην παρούσα φάση από τον ΟΤΕ, εκτός και αν έχεις περίπτερο ή ψιλικατζίδικο οπότε εκεί το τηλέφωνο δεν είναι και τόσο απαραίτητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι κι αλλοιως απο τη στιγμη που θα δωσει επαγγελματικο αφμ ,η forthnet ,θα τον κατευθυνει στο soho....εκτος κι αν ''δε φαινεται'' σαν επαγγελματικο,και ουτε στις αποδειξεις του ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σας πω τι πιστεύω σε σχέση με όλα τα προγράμματα μιας και τα ξέρω από πρώτο χέρι γιατί δουλεύω στις πωλήσεις της Lannet. Παιδιά οταν έχετε επαγγελματικούς χώρους απαγορεύεται δια ροπάλου κατα την αποψή μου να φύγετε από οτε. Μιλάω καθημερινά με εκατοντάδες ανθρώπους και υπήρχαν πολλοί που κάνανε την συγκεκριμένη βλακεία, καταρχήν στην απαλλάγή παγίου σε όποια εταιρεία και αν είσαι δεν μπορείς να βάλεις στο τηλεφωνό σου το μηχανηματάκι για τις πιστωτικές κάρτες (ξέρετε πόσοι καταστηματάρχες τραβάνε τα μαλλιά τους με την ΟΝ;), δεν μπορείς να συνδέσεις τον συναγερμό σου στο τηλ, δεν μπορείς να έχεις απευθύας ειδοποίηση στην εταιρεία security αν έχεις φυλλασόμενη επιχείρηση. Δεύτερον αν πέσει το δίκτυο για κάποιον λόγο τράβα βρές την forthnet και την κάθε εταιρεία να σου φτιάξει τα τηλέφωνα(αν τους βρείς πες μου να το ανακηρύξουμε επίσημη αργεία). Δεν τα λέω αυτά για να υποστηρίξω την εταιρεία που δουλεύω, ούτως ή άλλως έχω forthnet στο σπίτι μου, αλλά επειδή έχω προσωπική εμπειρία και έχω μιλήσει με εκατοντάδες ανθρώπους θεωρώ πως ένας επαγγελματίας που σέβεται την επιχείρηση του δεν θα φύγει στην παρούσα φάση από τον ΟΤΕ, εκτός και αν έχεις περίπτερο ή ψιλικατζίδικο οπότε εκεί το τηλέφωνο δεν είναι και τόσο απαραίτητο.

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου. Δυστυχώς έτσι είναι η αλήθεια.

Όμως όπως γνωρίζεις οι εταιρίες αυτές έχουν ξεχωριστό support για τους επαγγελματίες με άλλο τηλέφωνο ή άλλη επιλογή στο Τηλ. κέντρο.

 

Η γνώμη μου για τον φίλο που ενδιαφέρεται να βάλει κάτι στο μαγαζί του είναι ότι εάν χρησιμοποιεί πολύ το τηλέφωνο και το έχει και για άλλες λειτουργίες πχ τηλεφωνικό κέντρο-συναγερμό κτλπ να αφήσει τις υπάρχουσες γραμμές που έχει στον Οτε και να πάρει μια καινούργια σε άλλη εταιρία. Σίγουρα πάντως να αφήσει τουλάχιστον μια γραμμή στον οτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...