Προς το περιεχόμενο

Sony VAIO laptops


S2Katana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προτιμαω να παει βελγιο απο το να παει καπου στην ελλαδα και να μου λενε αερολογιες οπως συμβαινει σε πολλες περιπτωσεις. τουλαχιστον απο εκει ξερω οτι θα γυρισει φτιαγμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στον δικό μου Vaio VGN FE 31M πρόσφατα άλλαξα τον σκληρό με τον MOMENTUS 7200.2 200GB 16MB (S-ATA/ Capacity: 200 GB/ 7200 rpm/ Cache: 16 MB, G-Force) (απο e-bay με 163 ευρώ σε 5 μέρες σπίτι μου)

περριτό να πώ ότι το μηχάνημα πλέον φυσάει....λες και πήρα άλλο laptop,o σκληρός τελικά είναι μια αναβάθμιση που αξίζει....

Διαθέσιμος είναι και εδώ------->>>>http://www.greek-shops.de/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=2752189&position=6&anzahl_treffer=9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτο με την αλλαγη δισκου εχεις απολυτο δικιο αλλα αν ειναι να δαπανησεις αλλα τοσα χρηματα για να κανεις...το φορητο σου να φυσαει τοτε οκ. Αν καποιος ομως εχει συγκεκριμενο ποσο για ξοδεμα τοτε αλλαζει το πραγμα. Πηρα το τοσιμπα Α200-1Μ8 και η οθονη υπερ τελεια και με λιγα χρηματα εχει τα παντα πανω του, ασε την εγγυηση 4 χρονια...Αυτα δεν ειναι λογοι για να παρεις κατι καλυτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αλλαγη σκληρου ειναι ευκολη διαδικασια στο Vaio?Ξερω απο pc/laptops, απλα ρωταω για το συγκεκριμενο.

 

@Σε ευχαριστω haHa, ημουν σιγουρος για τις διαφορες, εσυ μου το απεδειξες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...