Προς το περιεχόμενο

Vista Ultimate x86 vs. x64 Agora


johnyc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 bit, αν ποτε θες 64 bit το cdkey soy isxiei kai ekei.

ta ultimate einai kapos periti agora, mias kai ta panta iparxoune kai stin business paradigma

kai i oem ekdosi doulevei mia xara, exo kanei 4 fores install sto pc mou (kai meta tis protes 2 se allo hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo dei sto Internet oti kikloforoun kati ekdoseis Integrated me updates kapoiou eos kapoiou minos. Ayta ta empisteuetai kanenas; Einai kalitera epidi periexoun idi ola ta updates egkatestimena i mipos einai kalitera ta kanonika kai na kaneis ta update meta;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exo dei sto Internet oti kikloforoun kati ekdoseis Integrated me updates kapoiou eos kapoiou minos. Ayta ta empisteuetai kanenas; Einai kalitera epidi periexoun idi ola ta updates egkatestimena i mipos einai kalitera ta kanonika kai na kaneis ta update meta;

 

ennoeite oti einai kalutera me ta updates ensomatomena...

 

telegames.... allo MS k allo apple ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WINDOWS VISTA ULTIMATE 32-BIT GREEK DSP, Αν αγορασω αυτα ειμαι ενταξει? νομιζω οτι ειναι για να κανεις update, αλλα εχω ακουσει οτι μπορουν να περαστουν αμα τα εγκαταστησεις 2 φορες, την πρωτη χωρις κλειδι. Το εχει κανει κανεις? η τιμη αυτων ειναι 160ε ενω τα κανονικα εχουν πανω απο 400ε. Να τα παρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι δεν εφτιαξαν ενα λειτουργικο να τρεχει 32bit κ 64bit εφαρμογες ταυτοχρονα οπως εκανε η apple με το Leopard ??

 

mporeis na trexeis kai 32bit kai 64bit efarmoges sta vista 64bit, apla oi drivers prepei na einai gia 64bit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι δεν εφτιαξαν ενα λειτουργικο να τρεχει 32bit κ 64bit εφαρμογες ταυτοχρονα οπως εκανε η [censored] με το [censored] ??

Εδικοί κανόνες για την ενότητα γενικής συζήτησης "Windows" :

Απαγορεύεται αυστηρά η αναγραφή υβριστικών ή προσβλητικών εκφράσεων,

εκτός αν χρησιμοποιούνται για την υπεράσπιση και τη διάδοση του Υπέρτατου Λειτουργικού: Windows.

 

;) :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WINDOWS VISTA ULTIMATE 32-BIT GREEK DSP, Αν αγορασω αυτα ειμαι ενταξει? νομιζω οτι ειναι για να κανεις update, αλλα εχω ακουσει οτι μπορουν να περαστουν αμα τα εγκαταστησεις 2 φορες, την πρωτη χωρις κλειδι. Το εχει κανει κανεις? η τιμη αυτων ειναι 160ε ενω τα κανονικα εχουν πανω απο 400ε. Να τα παρω?

 

η γλωσσα δεν παιζει ρολο, μιας και τα ultimate κατεβαζουνε οποια γλωσσα θες απο το windows update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

dhl an exeis vista x32(1purina) key k baleis 2purino h 4purino ta uposthrizei automata ...

oi 4purinoi posa programs files exoun dhl? 3?1 gia monopurhno,1 gia x64 efarmoges k allo 1 gia x86?:P

υπαρχει καμμια λιστα με προργαμματα π υποστηριζουν χ86 ή χ64?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...