Προς το περιεχόμενο

Modem router pisw apo wireless router


nzaxaro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζητώ προκαταβολικα συγνωμη αν ειναι λαθος το post αλλα ειμαι απελπισμένος.Οι ταχύτητες κατεβάσματος μου ειναι απελπιστικά μικρές. Ενω παλιότερα κατεβαζα με 100-120 kbps τώρα το download μου στο utorrent δεν πηγαίνει πάνω απο 15 (δεν θυμάμαι να εχω πειράξει κατι)ενώ το upload μου φτάνει κ τα 40( ; ).Διάβασα οδηγούς, εκανα portforwarding αλλα τίποτα.Το δυσκολο στην υπόθεσή μου είναι οτι βρίσκομαι πισω απο ΔΥΟ router λογω απροσεξίας στην αγορα και ετσι πολλες φορές χανομαι οταν πάω να ρυθμίσω και τα δυο και δεν ειμαι κ σίγουρος αν ολοι οι οδηγοι που εχω διαβασει ισχύουν στην περίπτωση μου.Θα με βοηθούσατε με οτιδήποτε!!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an pernas to test gia to emule pou tsekarei ta ports ise ok.ektos an apo tin alli to dslam sou exei pitarei.kai min kaneis test me to emule.katevase apo kana ftp.ntua.gr me kana get right na deis poso paei i grammi sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dokimase me ton enan router na deis ti ginetai.ti routers exeis?poles fores xriazontai 2 port forward alla kai pali den dikaiologite na peftei sto 1.oute ta firewall dikaiologoun.me wireless ise?klise firewall mpes me kalodio kai ena router kai des

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...