Προς το περιεχόμενο

hol hibox και ταχύτητα έως 24 Mbps με ?17,97 / μήνα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως μπερδεύεις κάτι; Πως θα είναι ξεκλείδωτο αφού οι γραμμές του ΟΤΕ είναι κλειδωμένες σε συγκεκριμένες ταχύτητες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AAAA ρε παπατζιές διαβάζω και νευριάζω με την hol :devil:

 

Παιδιά δεν δίνει η HOL με 18ευρώ 24 mbps

είναι σαν τις διαφη,ήσεις του κοτσόβολου όπως είπε και κάποιος άλλος...:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνει 24Mbps με 18?, αρκεί να μπορείς να τα πιάσεις. Αν δεν μπορείς, δεν φταίει ο HOL αλλά ο ΟΤΕ που έβαλε μακριά από το σπίτι σου το κέντρο του ή/και που τα καλώδιά του έχουν μαύρο χάλι (ίσως να φταίνε και οι ISPs που το download είναι πολλές φορές αρκετά κάτω από την ταχύτητα συγχρονισμού, αλλά αυτό είναι κάτι που θα φτιάξει αργά ή γρήγορα ενώ η ταχύτητα συγχρονισμού όχι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια μην μπερδευεστε.Στο site η hol το λεει καθαρά:

24mb 17,97 μεσω ιδιοκτητου

Για ταχυτητες εκτος δικτυου hol ισχυουν τα κλασσικα,δηλαδη:

768=17,97

1024=21,34

2048=29,88

4096=37,08

8192=46,95.

να και το link για να δειτε:

http://www.hol.gr/default.asp?pid=24&la=1&itmid=51&ct=6&prd_st=2

 

Παντος δεν ειναι κ λογικο να σκεφτεστε οτι εδινε 8αρα με 18 ευρω μεσω αρυς,γιατι απλουστατα κανεις δεν θα εμπενε στο δικτιο της αλλα θα εξακολουθουσαν να ηταν παλι στον Ποτε.Στοχος των εταιριων ειναι να παρουν τους χρηστες απο τον Ποτε,οχι απλως να εχουν ενα ιντερνετ μαζι τους.

Αυα εν ολιγης:)

αφου τα λεει το παλληκαρι γιατι δε διαβαζετε και λετε οτι να'ναι?οι αντιστοιχες ταχυτητες εντος δικτυου της hol ειναι απο 6 μεχρι 24.με 18 ευρω παιρνεις 6 και στην ουσια 2,5-4mbps...με 46 ευρω παιρνεις 24(λεμε τωρα)...αμα δειτε το λινκ εχει κανει πατατα η hol με τις τιμες εχει και τα 6 και τα 24 με την ιδια τιμη οποτε αντικαταστηστε το 18 του 24 με 46

ΥΣ:ουπς τελικα δεν ειναι πατατα ειναι η προσφορα των χριστουγεννων...το ξεκαθαρισαμε τωρα ολοι ελπιζω

και τωρα η ΠΑΓΙΔΑ:η προνομιακη τιμη ισχυει για 12 μηνες μετα αμα θες να κρατησεις τη συνδεση παει κανονικα δηλαδη 46 ευρακια με τις τωρινες τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου τα λεει το παλληκαρι γιατι δε διαβαζετε και λετε οτι να'ναι?οι αντιστοιχες ταχυτητες εντος δικτυου της hol ειναι απο 6 μεχρι 24.με 18 ευρω παιρνεις 6 και στην ουσια 2,5-4mbps...με 46 ευρω παιρνεις 24(λεμε τωρα)...αμα δειτε το λινκ εχει κανει πατατα η hol με τις τιμες εχει και τα 6 και τα 24 με την ιδια τιμη οποτε αντικαταστηστε το 18 του 24 με 46

ΥΣ:ουπς τελικα δεν ειναι πατατα ειναι η προσφορα των χριστουγεννων...το ξεκαθαρισαμε τωρα ολοι ελπιζω

και τωρα η ΠΑΓΙΔΑ:η προνομιακη τιμη ισχυει για 12 μηνες μετα αμα θες να κρατησεις τη συνδεση παει κανονικα δηλαδη 46 ευρακια με τις τωρινες τιμες

 

αυτό λέω κι εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου τα λεει το παλληκαρι γιατι δε διαβαζετε και λετε οτι να'ναι?οι αντιστοιχες ταχυτητες εντος δικτυου της hol ειναι απο 6 μεχρι 24.με 18 ευρω παιρνεις 6 και στην ουσια 2,5-4mbps...με 46 ευρω παιρνεις 24(λεμε τωρα)...αμα δειτε το λινκ εχει κανει πατατα η hol με τις τιμες εχει και τα 6 και τα 24 με την ιδια τιμη οποτε αντικαταστηστε το 18 του 24 με 46

ΥΣ:ουπς τελικα δεν ειναι πατατα ειναι η προσφορα των χριστουγεννων...το ξεκαθαρισαμε τωρα ολοι ελπιζω

και τωρα η ΠΑΓΙΔΑ:η προνομιακη τιμη ισχυει για 12 μηνες μετα αμα θες να κρατησεις τη συνδεση παει κανονικα δηλαδη 46 ευρακια με τις τωρινες τιμες

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις. Για ξαναδιάβασε προσεκτικά τον τιμοκατάλογο, και πες μου που λέει ότι μετά το τέλος της προσφοράς θα πληρώνεις 46?; Οι τιμές εκείνες είναι για πρόσβαση μέσω ΟΤΕ σε περιοχές που δε υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο της HOL.

Η κανονική τιμή των 24Mbps εντός δικτύου HOL είναι 21,34? (μπορείς να την δεις εδώ) και δεν αναφέρεται πουθενά στον τιμοκατάλογο γιατί μέχρι τις 31/1/2008 ισχύει το 17,97?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι διαβάζεις. Για ξαναδιάβασε προσεκτικά τον τιμοκατάλογο, και πες μου που λέει ότι μετά το τέλος της προσφοράς θα πληρώνεις 46?; Οι τιμές εκείνες είναι για πρόσβαση μέσω ΟΤΕ σε περιοχές που δε υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο της HOL.

Η κανονική τιμή των 24Mbps εντός δικτύου HOL είναι 21,34? (μπορείς να την δεις εδώ) και δεν αναφέρεται πουθενά στον τιμοκατάλογο γιατί μέχρι τις 31/1/2008 ισχύει το 17,97?.

καταλαβαινω τι διαβαζω απλα τα 46 τα υπεθεσα κανοντας την αντιστοιχια με το μη ιδιοκτητο και επειδη ο κολλητος μου πληρωνει 40ευρο για 8mbps hibox ιδιοκτητο που πηρε περυσι τον γεναρη δε το εψαξα εχεις δικιο οτι ειναι 21.βεβαια τωρα αν τα 24 κοστιζουν 21 και τα δινει 18 η προσφορα ειναι πατατα...δε ξερω τι παιζει σε αλλες περιοχες αλλα εγω ειμαι αθηνα πολυ κεντρικα εχω την 6 mbps και ειναι μονιμα κατω απο τα 3 και ενας φιλος μου στα 100 μετρα απο μενα αυτος με το hibox 8-mbps σκαει 40 ευρω το μηνα και πιανει οροφη 4!μαλλον σου λεει η hol αφου δεν εχει νοημα να πουλαω τις ενδιαμεσες 6-24 αφου δε παιζει να τις πιασουν ποτε τις ταχυτητες τραβα τους τη προσφορα ΕΩΣ 24 στα ιδια λεφτα να μαζεψω και πελατεια...ας ελπισω να μαζεψει αρκετους να κανει κομβο εδω κοντα να δω ασπρη μερα γιατι μετα απο τοσα τηλεφωνα που τους εχουμε κανει φαινεται οτι δε μπορουν να δωσουν παραπανω και μας κοροιδευουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...