Προς το περιεχόμενο

Δωρο για τα χριστουγεννα


nik00ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xaxaxa! Tσουρέκι Τερκενλής με άσπρη σοκολάτα και κάστανο. Απλά Θεικό. Και φυσικά τρίγωνα Ελενίδη Πανοράματος και Αρμενοβίλ από τον Τάσο.

 

Όσοι τα έχουν δοκιμάσει αυτά ξέρουν για τι μιλάμε.

 

Eisai kimparis leme !! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 73
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αγαπητά μου παιδιά θα πάρετε και φέτος τα @@ μου.

 

:-):-)

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!! ΜΠΡΑΒΟ.να γραφουμε και καμμια μ@μ@κια εδω μεσα....

τουλαχιστον τα @@ εινα καλα?? αν ειναι να φαμε αμελετητα χριστουγενιατικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε "Κυριε" Αγιε-Βασιλη

Φετος,θα ηθελα οτι θελω παντα.

Δηλαδη:Μια Λαμποργκινη με το πορτ-μπαγαζ γεματο με δεσμιδες χοντες και φρεσκεις 500ευρα.Υστερα θελω να εχει μεσα ολες τις ΤΟΠ και ValueFmoney καρτες γραφηκων,cpu,mobo,ram,psu,hdds,cases α ναι ρε σεις και καλωδια+οθονες :P

Θελω επεισεις επειδη ειμουνα καλο παιδι και εχω ξσκσησει στο σπαμ πολλα φορουm :lol: να μου φερεις ενα τραπεζι 1χιλιομετρου γεματο με λιχουδιες και ολα τα καλα φαγητα του κοσμου.Θελω να μου φερεις μαζι με το τραπεζι και ολες τις γκ@βλες του κοσμο(γυναικες εννουμε εε??) για να με ταϊζονε.Επειδει ομως δν ειμαι καθολου απληστος θελω να μου φερεις τα καλυτερα συστηματα ψηξης για pc στον κοσμο και ενα καλο wc γτ το παλιο εχει σκουριασει και δν χοραει ο κολος μου μεσα(ουτε το cpu χωραει :lol:)

 

 

Για κερασακι στην τουρτα θα ηθελα και εναν να κανει αερα στα @@ που θα μου φερεις για ολα αυτα χαχαχα

 

With love,

Sadman!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι θα ηθελα να μονο ....

 

μια μηχανη να τυπωνει γνησια χαρτονομισματα των .... 500 ?

ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ ΧΕ

 

δεν ειμαι απληστος ε ???

 

 

ειναι το ονειρο σχεδον ολου του κοσμου ...

γιατι να ειμαι απο εξω ΕΓΩ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχουχα σαν πολλα δεν θελεις? ΕΛα, σε πειραζω. Θελω δωρο το υποφορητο asus ή έστω μια συνδεση στα 15 μεγκαμπι. Εδω στην δουλεια εχουμε 2 μεγκαμπιτ αλλα στο πσιτι δεν μπορω να βλαω γιατι δεν υπαρχουν θυρες για pstn...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι ψηλή, πιστή, να μην καπνίζει, με ωραίο χαμόγελο, εύθυμη ...

 

κατι πολυ βασικο ξεχασες ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΖΑΛΙΖΕΙ ΤΑ @@

 

...opws to vlepw o Santa fetos tha treksei me trelo update k swreia apo service pack panw tou, anti gia elkithro dld tha skasei myti me kanena triaksoniko diairoumeno Scania gemato Containers panw...

 

..Santa opws tha katevaineis k pernwntas apo Salonica fere mou 2 tsourekia apo Terkenli (ena me sokolata k ena me kastano) giati den ta vriskw pouthena sto Skroutz i sto ePrice..k 'zisan autoi kala k 'meis kalytera

 

ολιγαρκης εισαι!!! για κοιτα το sadman.... :)

 

Αγαπητε "Κυριε" Αγιε-Βασιλη

Φετος,θα ηθελα οτι θελω παντα.

Δηλαδη:Μια Λαμποργκινη με το πορτ-μπαγαζ γεματο με δεσμιδες χοντες και φρεσκεις 500ευρα.Υστερα θελω να εχει μεσα ολες τις ΤΟΠ και ValueFmoney καρτες γραφηκων,cpu,mobo,ram,psu,hdds,cases α ναι ρε σεις και καλωδια+οθονες :P

Θελω επεισεις επειδη ειμουνα καλο παιδι και εχω ξσκσησει στο σπαμ πολλα φορουm :lol: να μου φερεις ενα τραπεζι 1χιλιομετρου γεματο με λιχουδιες και ολα τα καλα φαγητα του κοσμου.Θελω να μου φερεις μαζι με το τραπεζι και ολες τις γκ@βλες του κοσμο(γυναικες εννουμε εε??) για να με ταϊζονε.Επειδει ομως δν ειμαι καθολου απληστος θελω να μου φερεις τα καλυτερα συστηματα ψηξης για pc στον κοσμο και ενα καλο wc γτ το παλιο εχει σκουριασει και δν χοραει ο κολος μου μεσα(ουτε το cpu χωραει :lol:)

 

 

Για κερασακι στην τουρτα θα ηθελα και εναν να κανει αερα στα @@ που θα μου φερεις για ολα αυτα χαχαχα

 

With love,

Sadman!!!

 

ΑΠΕΧΤΟΣ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego tha ithela pantos ena athoribo mini pc... den antexo alo ton thoribo apo ton dikomoy ipologisti... eleos..

 

ρε costa_st ανοιξε ενα ποστ πες μας τι pc εχεις και σιγουρα πολλοι εδω μεσα 8α σε βοηθησουν να βελτιωσεις κατα πολυ τον θορυβο απ το pc σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

egw pou den mporw na koimh8w xwris 8oryvo apo pc exw provlhma? :P

ase pou to kalokairi voh8aei kai me ta kounoupia giati den akougontai akoma kai otan einai konta sta autia mou :P (2 PC sto dwmatio)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ζητησω και γω κατι απο τον Αι Βασιλη...

Αι βασιλη μου μια και ημουν καλο παιδι και δεν εκανα ζαβολιες και ετρωγα ολοοο το φαγητο μου σε παρακαλω φερε μου και μενα κατι...

 

1 μια 1019139.jpg

Maximus Formula και αν μπορεις την extreme για να την βαλω σε νερακι.

 

2.1044966.jpgSapphire

HD3870 512MB 2 σε παρακαλω να τις κανω crossfire

 

3.941875.jpg

Side Panel W/25cm Fan Black γιατι θα χρειαστω και λιγο αερα για το κουτακι μου

 

3.935565.jpg

Corsair

Ram 2GB Kit DDR2 1250MHz 5-5-5-18.

 

και αν εχεις χωρο βαλε και ενα τετοιο

985031.jpg

 

Fortron

1010W Epsilon.

σε ευχαριστω πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...