Προς το περιεχόμενο

Help...με WMM


nikosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.Μολις περασα μερικα v.clips στον win.movie maker και θελω να τα αντιγραψω σε dvd.Μολις παταω "εγγραφη",μου βγαζει το εξης:"Δεν βρεθηκε μοναδα εγγραφης dvd.Βεβαιωθειτε οτι μια μοναδας εγγραφης dvd εχει συνδεθει και εχει εγκατασταθει και στην συνεχεια προσπαθηστε ξανα".Εχω δυο συσκευες dvd περασμενες επανω και στη "Διαχειριση υλικων" μου δειχνει πως οι συσκευες λειτουργουν κανονικα!!!Τι πρεπει να κανω για να βρει το wmm την συσκευη εγγραφης dvd?Ευχαριστω εκ των προτερων.Τα win ειναι τα vista ultimate 32.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε ρωταγα αν εχεις βαλει δισκακι μεσα αλλα σου λεει οτι δε βλεπει συσκευη και μαλλον δισκακι θα εχεις βαλει φανταζομαι, κανε restart κι αν στο ξαναβγαλει απο computer management απεγκατεστησε και ξαναεγκατεστησε τα drives για αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σε ρωταγα αν εχεις βαλει δισκακι μεσα αλλα σου λεει οτι δε βλεπει συσκευη και μαλλον δισκακι θα εχεις βαλει φανταζομαι, κανε restart κι αν στο ξαναβγαλει απο computer management απεγκατεστησε και ξαναεγκατεστησε τα drives για αρχη
Ευχαριστω για την απαντηση.Τα drivers της mobo εννοεις?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οχι δε χρειαζεται κανενας drivers, πηγαινε διαχειριση συσκευων, κανε δεξι κλικ στα drives σου και θα καταλαβεις τι εννοω

Φιλαρακο συγνωμη για την αγνοια μου,πηγα στη διαχειριση συσκευων ανοιξα ενα-ενα με δεξι κλικ τις μοναδες DVD/CD-ROM εκανα ενημερωση για το καθε ενα ξεχωριστα και μου απαντησε οτι ειναι ενημερωμενα και τα δυο με το καλυτερο λογισμικο.Πες μου,αυτο εννουσες κι εσυ να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και αυτο που μου ειπες,τις καταργησα και τις δυο,εκανα επανακινηση,τις αναγνωρισε παλι το pc,πηγα να κανω εγγραφη και παλι το ιδιο μηνυμα εμφανιζεται!!!Υπαρχει καποια αλλη λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εγω εχω home premium, ελπιζω να μην εχουν διαφορες.

 

Λες πατας εγγραφη, στο movie maker εχει επιλογη δημοσιευση σε dvd, το εγγραφη που λες ειναι στο dvd maker των windows ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εγω εχω home premium, ελπιζω να μην εχουν διαφορες.

 

Λες πατας εγγραφη, στο movie maker εχει επιλογη δημοσιευση σε dvd, το εγγραφη που λες ειναι στο dvd maker των windows ετσι?

Nαι εκει μεσα ειναι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι ακομα, αυτο το προβλημα εμφανιζεται μονο εκει ή γενικα δε μπορεις να γραψεις dvd?
Dvd κανω εγγραφη απο το nero αλλα στα xp.Πρωτη φορα χρησιμοποιω το wmm των vista.Σου εστειλα pm,το ειδες?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δα σου απαντησα μολις τωρα, windows movia maker εχουν και τα xp, οποτε αν θες δοκιμασε να φτιαξεις εκει την ταινια σου, και μετα φτιαχνεις dvd μεσω του nero vision (εκτος κι αν αυτο εννοεις), απλα δοκιμασε να δεις αν γραφονται τα dvd data στα vista με nero ή καποιο αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δα σου απαντησα μολις τωρα, windows movia maker εχουν και τα xp, οποτε αν θες δοκιμασε να φτιαξεις εκει την ταινια σου, και μετα φτιαχνεις dvd μεσω του nero vision (εκτος κι αν αυτο εννοεις), απλα δοκιμασε να δεις αν γραφονται τα dvd data στα vista με nero ή καποιο αλλο
Ευχαριστω πολυ φιλαρακο για τον χρονο σου,νασαι καλα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...