Προς το περιεχόμενο

Ηλίθιες ερωτήσεις για την ADSL


Προτεινόμενες αναρτήσεις

i polikatoikia spania fteei.otan leo poiotita kalodiou ennoo tou ote.i polikatoikia mpoorei na ine kai 100 xronon kai na ine ok.tou ote omos den einai panta ok otan kathe mina kati tha kopei apo erga allon.edo blepeis portes apo kafao na lipoun px xolargo auto epi perikleous i think mesa stin panagouli pos legetai sto irakleio ena amaxi epese pano se ena allo kafao :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω και εγώ κάτι άσχετο που σίγουρα έχει ξαναρωτηθεί, να μην ανοίγω νέο thread?

από την στιγμή που περνάω στο δίκτυο της forthnet (2play), και αυτήν την μεταφορά την κάνει ο ΟΤΕ, είναι δυνατόν να μην ''κοπεί'' η παροχή του ΟΤΕ και να μου έρθει νέο πάγιο από αυτόν? (είτε τηλεφωνικό είτε DSL) ?

 

επειδή έχουν ακουστεί παράπονα από κάμποσους που περάσαν σε άλλο δίκτυο, και συνέχισαν να έρχονται λογαριασμοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω και εγώ κάτι άσχετο που σίγουρα έχει ξαναρωτηθεί, να μην ανοίγω νέο thread?

από την στιγμή που περνάω στο δίκτυο της forthnet (2play), και αυτήν την μεταφορά την κάνει ο ΟΤΕ, είναι δυνατόν να μην ''κοπεί'' η παροχή του ΟΤΕ και να μου έρθει νέο πάγιο από αυτόν? (είτε τηλεφωνικό είτε DSL) ?

 

επειδή έχουν ακουστεί παράπονα από κάμποσους που περάσαν σε άλλο δίκτυο, και συνέχισαν να έρχονται λογαριασμοί...

 

logariasmos tha erxetai mexri na exoflithoun ola ta til pou exeis kanei mexri ekeini tin imera.kai logiko ine afou o logariasmos tou ote erxetai kathisterimena 2-3 mines.diladi simera plironeis auton pou itan prin 2-3 mines opote otan tha mpeis double play tha perimeneis na erthei kai o last logariasmos tou ote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νεα καλωδια του παροχου δλδ που εμπλεκονται;

π.χ εδω Βολο η HOL και η Forthnet εχουν ριξει πολυ καλωδιο.Ας πουμε οτι κατω απο μενα δεν εχουν ριξει,αλλα ενα δυο τετραγωνα πιο κει.Δλδ θα "πηγαινω" μεχρι ενα σημειο με ΟΤΕ και μετα μεσω παροχου;

 

ΥΓ:Απο τα ηδη υπαρχοντα θορυβου στη γραμμη μου (768) καταλαβαινουμε κατι;

 

Up:+7.0

Down:+40.1 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ta kalodia tou paroxou diladi oi optikes ines einai gia na enonontai ta astika kentra ktl den eina igia ton pelati.esi parameneis me to kalodio tou ote pou ixes toso kairo.olo to kalodio pou ixes paremenei to idio.apla otan paei mesa sto astiko kentro anti na paei sto dslam tou ote paei sto dslam tou isp.oute metro ligotero den exeis :P

an to 40.1 ine to atteenuation sou logika pano apo 10 den tha pexeis .peripou 10 db ine 1 km

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...