Προς το περιεχόμενο

Πολύ φόρα δεν έχει πάρει ο Lucifer ?


DrLo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατηρώ όλο και πιο συχνά τον Lucifer να κλειδώνει θέματα στο μπλα-μπλα χωρίς κανένα προφανή λόγο. Συχνά πυκνά μάλιστα θα με ενδιέφερε να διαβάσω τη συνέχεια ενός τέτοιου ποστ ή να συμμετέχω και εγώ στη συζήτηση που είναι ήδη κλειδωμένη.

 

Παλαιότερα όταν κλειδονόταν ένα θέμα ο mod συνήθιζε να παραθέτει το λόγο. Το "οι mods έχουν δικαίωμα να κλειδώνουν ότι γουστάρουν" προσωπικά δε με καλύπτει.

 

Θα παρακαλούσα λοιπόν να γίνεται πιο συνετή χρήση αυτής της "εξουσίας", ιδιαίτερα μάλιστα στο μπλα-μπλα που μπορεί να χωρέσει σχεδόν τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τον lucifer συγκεκριμενα δεν εχω κανενα προβλημα.μια χαρα κανει την δουλεια του το παλικαρι.

θα συμφωνησω ομως με αυτο:

Παλαιότερα όταν κλειδονόταν ένα θέμα ο mod συνήθιζε να παραθέτει το λόγο

οχι για τον lucifer.γενικα για τους mod.μαλιστα τωρα τελευταια,διαγραφωνται τοπικ με 10 και 15 ποστ,απο διαφορους χρηστες,οταν το θεμα δεν αρεσει στον mod του καθε φορουμ.τοπικ,που δεν κανουν αναφορα σε warez,η κατι το οποιο να αντιτιθετε στους κανονισμους του φορουμ.

 

εγω δεν εχω προβλημα,στο να κλειδωνει ενα τοπικ.αρκει να κανει παντα αναφορα ο mod,και να γραφει και την αιτια του κλειδωματος.ωστε να ξερουμε παντα,ποιος,και για ποιον λογο το διεγραψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok, θα σας λέω γιατί κλειδώνονται γιατί οι απορίες γενικά προκαλούν εντερικές ενοχλήσεις κατά τον ύπνο.

αυτό πχ θα κλειδωθεί επειδή δεν διάβασες τους κανόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα φαινονται τα θεματα απο "μακρια" στα οποια θα γινει χαμος. Επισης υπαρχουν καποιοι topic starters γνωστοι για το οτι ειναι αποτομοι και δημιουργουν προβληματα. Αλλα καλο θα ηταν σε οσο το δυνατον περισσοτερα να αναγραφεται ο λογος...

 

Φιλε DrLo αν νομιζεις οτι ενα θεμα παιρνει κουβεντα και θα υπαρξει γονιμη διαφωνια δημιουργησε το παλι και ξεκαθαρισε οτι αν παιξει διαφωνια θα εισαι ο πρωτος που θα κανει ρεπορτ για να σβηστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω για τις εντερικές ενοχλήσεις στον ύπνο (προσωπικά δεν είχα ποτέ μου μέχρι τώρα)

αλλά ...

[...]

αυτό πχ θα κλειδωθεί επειδή δεν διάβασες τους κανόνες.

 

Καλύφθηκα. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...