Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει λύση; Επείγον


GREGKERKYRA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστο ρε μαγκα αλλα λυση ακομα δεν βρηκα γιατι δεν υπαρχει αυτο το ονομα στους λογαριασμους. Μιπως ξερεις καναν αλλον τροπο μου ισως με βοιθησει.

 

Δοκίμασε να τρέξεις αυτήν την καταχώριση της registry αν δεν βοηθήσει κατέβασε το X-Setup Pro και θα σου εξηγήσω τι να κάνεις

Reg.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστο ρε μαγκα αλλα λυση ακομα δεν βρηκα γιατι δεν υπαρχει αυτο το ονομα στους λογαριασμους. Μιπως ξερεις καναν αλλον τροπο μου ισως με βοιθησει.

 

Πηγαινε στο control panel στους λογαριασμους χρηστων. Υπαρχει επιλογη να αλλαξεις τον τροπο που κανουν log on οι χρηστες. Διαλεξε το welcome screen.

 

Οταν κανεις ρεσταρτ θα σου βγαλει μενου με τους διαθεσιμους χρηστες. Αν υπαρχει μονο ενας χρηστης χωρις κωδικο μπαινει αυτοματα. Αρα αφου δεν εχεις κωδικο θα σου βγαλει τουλαχιστον να δεις ποιοι αλλοι χρηστες υπαρχουν. Η σβηνεις τους αλλους η βαζεις κωδικο και στο δικο σου και ζητας αυτοματα να μπαινει ο δικος σου χρηστης. Για το τελευταιο υπαρχει επιλογη:

Start - run - cmd

στη γραμμη εντολων βαζεις

control userpasswords2

Και θα τη βρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίστιχες όχι δεν μπορεί αναγκαστικά κανείς format αν και σκάφτομε κάτι

 

Μερικοί μοιάζουν σαν να μην έχουν πάει σχολείο. Και οι αλβανοί ακόμα γράφουν καλύτερα

Ας ελπίσουμε ότι είναι μόνο από βιασύνη. Αλλά το κάνει και παρακάτω.

Θέλει προσοχή για να μη γίνει συνήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί μοιάζουν σαν να μην έχουν πάει σχολείο. Και οι αλβανοί ακόμα γράφουν καλύτερα

Ας ελπίσουμε ότι είναι μόνο από βιασύνη. Αλλά το κάνει και παρακάτω.

Θέλει προσοχή για να μη γίνει συνήθεια

 

Βιαζόμουν πολύ με περίμεναν στο Internet Cafe. Kαι γράφω εγώ με world επιδει βαριέμαι να διορθώνω κάποια λάθη έβαλα Office 2007 και αυτό διαλέγει λέξεις κάπως παράξενα και εγώ δεν πρόσεξα (έκανα edit αυτό που έγραψα πριν) sorry…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστο παρα πολλυ φιλε αλλα εχω και καπιο αλλο προβλημα οταν παταω εναρξη τερματισμος μου εμφανιζει τιν κλασικη προβολη των windows μιπος ξερετε ποσ γινετε να βαλο την αλλη εμφανηση των xp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστο παρα πολλυ φιλε αλλα εχω και καπιο αλλο προβλημα οταν παταω εναρξη τερματισμος μου εμφανιζει τιν κλασικη προβολη των windows μιπος ξερετε ποσ γινετε να βαλο την αλλη εμφανηση των xp.

 

Πας πίνακα έλεγχου >Λογαριασμοί χριστών >αλλαγή τρόπου σύνδεσης και αποσύνδεσης χριστών και τσεκάρεις την επιλογή χρήση της οθόνης υποδοχής(το reg file έπιασε η βρήκες άλλο τρόπο??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστο παρα πολλυ φιλε αλλα εχω και καπιο αλλο προβλημα οταν παταω εναρξη τερματισμος μου εμφανιζει τιν κλασικη προβολη των windows μιπος ξερετε ποσ γινετε να βαλο την αλλη εμφανηση των xp.

 

κατι μου θυμιζεις whenever.μήπως σε ξέρω;

πάντως το topic που διάλεξες να κάνεις την απορία σου "ταίριαζε" πολύ με αυτό που σου συμβαίνει.

άντε θα τα πούμε αύριο από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον ¨αδραξες την ευκαιρία του¨"υπάρχει λύση;επείγον".θα έλεγα έξυπνη κίνηση, αλλά αυτό δεν αλλάζει την αρχική μου άποψη περί μη συμβατότητας της απορίας σου, με το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστο παρα πολυ ολους οσους με βοιθησαν.Τελικα το προβλημα μου λυθηκε. Μαλλον πρεπει να γνωριζομαστε kostav12 κατι μου θυμιζεις και εμενα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν δε θες format μπορεις να βγάλεις τον σκληρο σου να τον κάνεις εξωτερικό με μια θήκη και να βάλεις ενα εσωτερικό 80GB ή 120GB ανάλογα τι θες!Πιστεύω οτι και το ίδιο chipset να βρείς θα χρειαστείς format!

Φυσικά θα χρεωθείς αλλα τουλάχιστον δεν θα χάσεις τα δεδομενα σου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν δε θες format μπορεις να βγάλεις τον σκληρο σου να τον κάνεις εξωτερικό με μια θήκη και να βάλεις ενα εσωτερικό 80GB ή 120GB ανάλογα τι θες!Πιστεύω οτι και το ίδιο chipset να βρείς θα χρειαστείς format!

Φυσικά θα χρεωθείς αλλα τουλάχιστον δεν θα χάσεις τα δεδομενα σου!!!

 

Δεν φοβάμαι μην χάσω τα δεδομένα μου, 1TB έχω σκληρούς ;) απλά είναι πολύ χρονοβόρα η διαδικασία εγκατάστασης όχι τόσο των windows αλλά των πολλών προγραμμάτων που έχω, το καθένα θέλει κ τις ρυθμίσεις του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φοβάμαι μην χάσω τα δεδομένα μου, 1TB έχω σκληρούς ;) απλά είναι πολύ χρονοβόρα η διαδικασία εγκατάστασης όχι τόσο των windows αλλά των πολλών προγραμμάτων που έχω, το καθένα θέλει κ τις ρυθμίσεις του...

 

E και τι έγινε; Μέχρι τα Χριστούγεννα μάλλον , ίσως , να έχεις τελειώσει :lol:

 

Αναβάθμιση δεν ήθελες :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...