Προς το περιεχόμενο

Καλύτερος δρόμος στην Ελλάδα.


felikas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
το hyundai το είχα τελικιάσει σε φάση που έτρεμε....170km το 1400 cc.

 

Γαμεί ο δρόμος

 

Το καλοκαίρι ανεβοκατέβηκα τελευταία φορά σαλονίκη και το F800ράκι έδωσε ότι είχε και δεν είχε στα 300 μέτρα, μετά ήταν λίγο ανιαρό. Όταν η βελόνα έμεινε στα 235 για αρκετή ώρα, θυμήθηκα γιατί ήθελα να αγοράσω το R1. Aυτές οι γυναίκες μας έχουν καταστρέψει! Θα μας κάνουν αδερφές στο τέλος.

:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελετε δρομο για να τρεχετε, να φτιαξετε ενα σε κανενα οικοπεδο και να τρεχετε γυρω-γυρω οσο θελετε. Δε σας φταιει τιποτα ο αλλος που θα σκοτωσετε (για το δικο σας το κεφαλι ουτε μου καιγεται καρφι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θελετε δρομο για να τρεχετε, να φτιαξετε ενα σε κανενα οικοπεδο και να τρεχετε γυρω-γυρω οσο θελετε. Δε σας φταιει τιποτα ο αλλος που θα σκοτωσετε (για το δικο σας το κεφαλι ουτε μου καιγεται καρφι...)

 

http://www.abd.org.uk/speed_truth.htm#

ελληναρα αθανατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δηλαδη εισαι πεπεισμενος οτι η ταχυτητα ΔΕ σκοτωνει? Γι'αυτο εχουμε τους περισσοτερους νεκρους/τραυματιες στην Ευρωπη γιατι εχουμε νοοτροπιες σα τη δικια σου. Και μου πετας λινκ απο δε ασοσιατιον οφ μπριτισ γκαζακιεν για να με πεισεις? Θα το πω σε εναν PhD in traffic safety που ξερω να ξεραθει στα γελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crizzt, διάβαζε σε παρακαλώ από την αρχή το τοπικ:

 

"Οταν λέω καλός δεν εννοώ μόνο για τρελό γκάζι, αλλά να έχει καλή άσφαλτο, όχι λακούβες, να είναι ανοιχτός, διασκεδαστικός, με τις στροφές του, την θέα του κ.ο.κ.!"

 

Μην διεκδικείς τον τίτλο του topic-flamer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

felikas, εσυ καλα το ξεκινησες, αλλα οταν λενε για 180,200,300 χιλιομετρα την ωρα στην εθνικη που ξερουμε σε τι καλη κατασταση ειναι (ειρωνεια εδω) δε μου φαινεται οτι τους νοιαζει η θεα... Και φυσικα η μαλακια σου σε σκοτωνει γιατι αλλο να πας στη πιστα με 250 και αλλο στο δρομο με τις λακουβες/ποδηλατα/κατσικες/λαδια/παππους με 20km/h/και λοιπα... Δε νομιζω οτι ειναι φλειμ να λεω το αυτονοητο, δηλαδη να τρεξεις εκει που μπορεις, που στους ελληνικους δρομους δυστηχως ειναι μονο σε πιστες/κλειστους δρομους. Τελος, Τουφα, ουτε σε ξερω ουτε με ξερεις, κρατα τα προσωπικα σχολια για τους φιλους σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

crizzt, "η μαλακιά σκοτώνει" δεν ειναι για σενα, ειναι για ολους.

οτι και να κανεις στην ζωη σου, αν το κανεις ασυναίσθητα, θα κανεις κατι λαθος.

ειτε αυτο λεγεται πινω ενα ποτο, καπνιζω τσιγαρα, κανω κοκες, τρεχω σαν μαλακας, κανω sex χωρις προφύλαξη κλπ κλπ

αν ηθελα να στην "πω" θα σου ελεγα "ξερεις crizzt, εισαι αλφα βητα γαμα"

 

2o edit. συμφωνώ μαζι σου, πως ο ελληνας δεν ξερει ποτε πρεπει να τρεξει.

for the record δεν οδηγω, δεν εχω ουτε δίπλωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ, οταν με κανεις quote και με λες ελληναρα τι κανεις? Ειμαι ελληναρας ( = αμορφωτος, αξεστος, ωχαδερφιστης, εθνικιστης, κλπ) οταν αναφερω το αυτονοητο? Εκει ειναι το προβλημα μου και οχι στη... μαλακια. Τελος παντων το αφηνουμε αυτο γιατι πολυ οφ οφ οφ τοπικ παμε.

 

Ον τοπικ, το παραλιακο κομματι του Ε55 Μεσσολογγι - Ηγουμενιτσα και η Αθηνων - Σουνιου ειναι καλες οδοι, με θεα κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τελικές προτείνω τον δρόμο έξω απο την κατερίνη, αναλογος το αμάξι πάς 250 άνετα, αρκεί να μην βρέχει(εχουν σκοτωθει πολλοί έτσι). Και προσοχή γιατι στην γέφυρα στα διόδια έχει ραντάρ.

 

Για στροφές ΠΡΑΛΟΣ!!! Τρελές στροφές και πολύ καλή θέα, είναι γεματος νταλίκες αλλα σε μερικά σημεία εχεις θέα 1-2 χλμ μπροστά οπότε άμα έχεις συνοδηγο τον βάζεις να δεί αμα έρχεται κάτι.

 

Τέλος για τους ψαγμένου , εγκατελειμένη πίστα στο Αιγίνιο. Δυστηχώς είναι παρατημένη αλλα για όποιον πάει είναι μεγάλο σχολείο ασφαλούς οδήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αυτοκινητόδρομος τριών λωρίδων ανα κατεύθυνση Γιάννενα - Τρίκαλα.

 

Παιδιά αφού το είπαμε ας μην το ψάχνουμε περισσότερο.

Κ Α Τ Α Ρ Α

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...