Προς το περιεχόμενο

Sony VAIO VGN-AR51J Drivers XP ???


thanos75x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γιατί ρε παιδιά είστε τόσο αρνητικοί με τα vista.

Απλά καί μόνο επειδή είναι βαρειά?

Δηλαδή ότι δεν μας βολεύει το χαρακτηρίζουμε άχρηστο?

Αν είχατε πιό δυνατά μηχανάκια τότε δεν θα ήταν 'κωλοβίστα'?

 

Σημείωση:

Δεν έχω καμμία διάθεση να υπεραμύνομαι των προϊόντων της Microsoft, αλλά δεν καταλαβαίνω τον γενικά αφοριστικό λόγο.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω ενα λειτουργικο που να δουλευει αερα και ανετα.Με το μηχανημα της υπογραφης μου τα Vista ηταν μετρια σε αποδοση.Γιατι να τα υποστω, επειδη ειναι ομορφα???

 

Και η Sony κανονικα ειναι υποχρεωμενη να βγαζει drvs για ολα τα OS, τα XP δεν ειναι και τοσο ξεπερασμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα και στο κανονικο pc Μου πως σερνονταν...

Πατατες ειναι και δοκιμασα και 32bit και 64bit

Παλι σε σχεση με τα xp σερνονταν... τι να τα κανω ? αισχος ειναι για ενα εφεδακι στο desktop ? το linux τα κανει για πρωινο αυτα...

Τελος παντων...

Ναι κατανα εχει recovery 2-3 φορες το εχουμε κανει μεχρι τωρα δοκιμαζοντας διαφορα...και το πιο σπαστικο ειναι οτι απο το εργοστασιο σου εχουν ριξει μεσα ενα σωρο σαβουρες...αχρηστα προγραμματα...ειναι που ειναι μαπα τα vista στα γεμιζουν κιολας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οντως.

 

Αν ψαξεις να βρεις drvs χωριστα?Πχ δεν ειναι ολα της Sony, πολλες εσωτερικες συσκευες ανηκουν σε ανεξαρτητους κατασκευαστες.Αν το ψαξεις ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kala poy diabasa afta poy ipate peri vista.. Diladi ego poy endiaferome aftes tis meres na paro laptop poy logika tha exi apano ta vista tha ine etsi?

den tha mporeso kai ego na balo ta xp gia ton logo oti den tha mporeso na bro drivers ? an ine etsi.. eleos..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω βρει οδηγούς για chipset,modem,vga,wireless,ethernet,card reader. To ethernet δουλευει μια χαρα οπως και η vga. Δεν ξερω ακομη αν δουλευει η καμερα και με παιδεύει ακομη η καρτα ηχου. Κάτι τσιπάκια που πανε και βρίσκουν Sigmatel, Idt.

Αναγκάζομαι να βάλω πάλι vista για να τους οδηγούς απο το πίνακα ελέγχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η κάρτα ήχου είναι παλούκι.Στα VISTA δείχνει δύο ειδών οδηγους. α) Realtek high definition audio και β)Sigma tel high definition audio CODEC

Με τους οδηγους της Realtek δεν έχω πρόβλημα αλλά με της SIGMATEL ότι και αν έχω δοκιμάσει και εγκαταστήσει μου βγάζει ένα θαυμαστικό στη διαχείρηση υλικου.

Τι να πω, χρειάζομαι κάποια βοήθεια.

Όλα τα άλλα δουλεύουν στο φορητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...