Προς το περιεχόμενο

WoW -help


orstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις εγκατέστησα το WoW στο pc μου.Ακόμα δεν έχω βάλει το expansion.Τα προβλήματά μου είναι δύο.Το πρώτο που με απασχολεί είναι αν πήγαν όλα καλά με την δημιουργία του Account.Έκανα όλα τα βήματα και έφτασα στο τελευταίο βήμα όπου το site με ειδοποίησε ότι ο λογαριασμός μου δημιουργήθηκε.Αφού ήλεγξα τα στοιχεία μου και εκτύπωσα την ιστοσελίδα(το οποίο ήταν και προτροπή του site) πάτησα το κουμπί Complete.Το πρόβλημα μου είναι πως πριν φορτώσει η καινούργια ιστοσελίδα ο IE μου έβγαλε ένα ασυνίθηστο μύνημα -πως αυτή η ιστοσελίδα περιέχει και ασφαλή κρυφά δεδομένα (ή κάτι τέτοιο εμπάς περιπτώσει) επέλεξα No και ο IE μου έβγαλε το μύνημα πως δεν μπορεί να δείξει την ιστοσελίδα...Πήγαν όλα καλά ή μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα;Το δεύτερο πρόβλημα μου είναι με το patch το οποίο είναι 871MB (έκδοση 2.3.0) και το κατέβασμα του έχει κολλήσει.Τι μπορώ να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

logika me to account mou den exeis problima to poly poly na mhn dhmiourgithike ...gia na xaseis lefta h.. den kserw k egw tpt allo,den paizei to eixa pathei polles fores alla pote den epatha kati tetio.

 

gia to patch an einai portokali to lampaki tou connection sto downloader prospathise na kaneis kana portforward ta ports tou blizzardownloader(kapws etsi legetai)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to 817mb patch einai to geniko patch p tha katevaseis mono otan protovaleis to paixnidi p einai pano kato ligo ap ola ta patch p exun vgei mesa sta sxedon 3 xronia kikloforias tu wow k dn eimai siguros ama boreis na to vreis alu. pantos boreis na vreis ola ta patch 100% egeira k asfali se unofficial selides p dn thimame afti ti stigmi giati exo na pexo 6 mines p tha s sinistusa na katevaseis apo kei giati panta o blizzard downloader itan einai k tha einai gtp efoson mazi me sena katevazun ala 4 ekatomiria kinezakia opote i tha kolaei i dn tha liturgei katholu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις εγκατέστησα το WoW στο pc μου.Ακόμα δεν έχω βάλει το expansion.Τα προβλήματά μου είναι δύο.Το πρώτο που με απασχολεί είναι αν πήγαν όλα καλά με την δημιουργία του Account.Έκανα όλα τα βήματα και έφτασα στο τελευταίο βήμα όπου το site με ειδοποίησε ότι ο λογαριασμός μου δημιουργήθηκε.Αφού ήλεγξα τα στοιχεία μου και εκτύπωσα την ιστοσελίδα(το οποίο ήταν και προτροπή του site) πάτησα το κουμπί Complete.Το πρόβλημα μου είναι πως πριν φορτώσει η καινούργια ιστοσελίδα ο IE μου έβγαλε ένα ασυνίθηστο μύνημα -πως αυτή η ιστοσελίδα περιέχει και ασφαλή κρυφά δεδομένα (ή κάτι τέτοιο εμπάς περιπτώσει) επέλεξα No και ο IE μου έβγαλε το μύνημα πως δεν μπορεί να δείξει την ιστοσελίδα...Πήγαν όλα καλά ή μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα;Το δεύτερο πρόβλημα μου είναι με το patch το οποίο είναι 871MB (έκδοση 2.3.0) και το κατέβασμα του έχει κολλήσει.Τι μπορώ να κάνω;

 

Πρεπει να κανεις port forward στις ports του downloader αν θες να δουλεψει κανονικα , καθως ειδικα αυτες τις μερες με το τελευταιο patch κατεβαζουν αρκετες χιλιαδες ατομα απο τους servers της blizzard,ετσι σε περναει στο "peer to peer" mode αν μπορουμε να το πουμε ετσι οπου κατεβαζεις απο αλλους χρηστες.

Τελοσπαντων μπορεις να το βρεις σχεδον παντου το patch για να κανεις την εκδοση σου 2.3.0 .... απλα 8υμουσου σε μελοντικα format να το κανεις backup :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...