Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για χολαργο τι λετε?Εγω ειπα να παω για το 2play της vovodi αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

Για να πω την αληθεια αυτη που φοβαμε "δραματικα" ειναι η on.Τι προτασεις και γνωμες εχετε?Ευχαριστω εκ ων προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα το πιο συμαντικο τωρα εχω isdn και θελω να το κρατισω.Οσον αφορα vivodi και hol μου δινουν 2 αρηθμους στον οποιο στον εναν μπορω να κρατισω τον αρηθμο μου τον παλιο και στον 2 να κανο φοριτοτιτα ετσι ωστε στην περιπτωση που μιλαω στο τηλ αν καποιος παρει στον στον ιδιο αρηθμο μεσω εκτρωπης να παει στον αλλο τηλ.δηλ isdn μεσω εκτρωπης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχασα το πιο συμαντικο τωρα εχω isdn και θελω να το κρατισω.Οσον αφορα vivodi και hol μου δινουν 2 αρηθμους στον οποιο στον εναν μπορω να κρατισω τον αρηθμο μου τον παλιο και στον 2 να κανο φοριτοτιτα ετσι ωστε στην περιπτωση που μιλαω στο τηλ αν καποιος παρει στον στον ιδιο αρηθμο μεσω εκτρωπης να παει στον αλλο τηλ.δηλ isdn μεσω εκτρωπης.

 

Kρατας τον αριθμο που εχεις με φορητοτητα σου δινουν αλλο ενα δικο τους,κανης εκτροπη οταν ειναι απασχολημενο το δικου σου και παει δωρεαν η κληση στο αλλο ετσι το εχω κανει και ολα μια χαρα,απο isdn ειχα φυγει και εγω ολα μια χαρα ειναι τωρα, και σηκωνει και μεχρι 6 συσκευες για τις 2 γραμμες.Δεν ειναι isdn οι γραμμες,αλλα ετσι που γραφω κανουν την ιδια δουλεια περιπου με εκτροπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...