Προς το περιεχόμενο

Fritz box or Jet speed 520+?


vips

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια αν μπορει να βοηθήσει καποιος !!! εχω γραμμη adsl 4 md και την κανω 24 το modem router που εχω ειναι το Fritz box fon μπορω να το χρησιμοποιήσω για τα 24 mbs ?οποιος ξέρει σιγουρα ασ απαντήσει γιατι η hol μου δίνει το jet speed 520+ αλλα δεν το εμπιστευομαι . ευχαριστώ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to jetspeed 520 ine mexri 8 mbit.to fritz nomizo me update prepei na pezei kai 24.tora an to 520+ einai kati allo den to xero alla intracom kai kalo den iparxei.crypto kai kalo den iparxei.elliniki eteria kai kalo den iparxei.usb modem kai kalo den iparxei.akoma kai doro na mou to dinan to jetspeed kai as itan kai gia adsl3 ego tha perna allo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ποιο θα επαιρνες φιλε poulino ? τι να κανω? εγω ειμαι ικανοποιημενος με το fritz αρκει να λειτουργει στην γραμμή μου .

 

an pezei to fritz tote to fritz.alios linksys i zyxel 660hw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala tha kaneis.tora ego den mporo na katalavo ti einai auto to intracom jetspeed 520 + + +.den exodei pote plus ektos an bgike kamia new ekdosi gia 24 mbps.pantos i idia blakia tha einai me to palio efoson ine intracom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτησε το fritz.

Είμαι και εγώ στην ίδια κατάσταση.

Και τα δύο κλειδώνουν στην ίδια σχεδόν ονομαστική ταχύτητα.

Με το fritz όμως απο τον ίδιο ftp server κατεβάζω κατα 50 ΚΒ περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μαλον νεα εκδοση γιατι το παλιο δεν υποστηρίζει πανω απο 8 mdps atsi εμαθα καποτε ειχε πεσει στα χερια μου για πολυ λίγο και απο τοτε ειπα μακρια !! άλωστε αυτο εδω το ξέρω πολυ καλα . το θεμα ειναι ποτε θα ανέβει (αν) η ταχυτητα ευχαριστώ παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μαλον νεα εκδοση γιατι το παλιο δεν υποστηρίζει πανω απο 8 mdps atsi εμαθα καποτε ειχε πεσει στα χερια μου για πολυ λίγο και απο τοτε ειπα μακρια !! άλωστε αυτο εδω το ξέρω πολυ καλα . το θεμα ειναι ποτε θα ανέβει (αν) η ταχυτητα ευχαριστώ παιδια.

 

tha thela na pesei sta xeria mou na do an tha exei ta idia bugs me to palio an kai sigoura tha ta exei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

είμαι κι εγω στην περίπτωση που προαναφέρθηκε. Έχω hol και μου έδωσε το jetspeed 520+ το οποίο απ'οτι λένε υποστηρίζει μέχρι 24 mbit. Το έβαλα και μετά από μια μέρα χρήσης μπορώ να πω οτι είναι μ@λ@κ!@. Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνεται κάποια τροποποιήση και ποια ακριβώς για να κρατήσω το fritz?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι με το jetspeed+ που δίνει η vodafone είμαι ικανοποιημένος μέχρι τώρα.

Το κακό είναι ότι δεν γίνεται update στο firmwire..Λέτε να με απογοητεύσει όταν έρθουν τα 8mbit ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...