Προς το περιεχόμενο

συγγενης μου θα παει στην κινα.αξιζει να μου φερει κατι ?


geioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κατι περιεργα ποτα με ριζες απο φυτα μεσα που κανουν πολυ καλο στον οργανισμο. δεν θυμαμαι πως λεγονται.

 

Τζινσενκ? Αυτο πρεπει να εννοεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα Κινέζο ώστε να μπορείς να κολλήσεις τους εχθρούς σου SARS (south park, 7ος κύκλος, Red Man's Greed)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικά για να μην κάνουν πάρτυ οι τελωνιακοί εγώ μόνο τίποτε βότανα-παραφαρμακευτικά θα του έλεγα να μου φέρει. Ξέρεις, ακουστικό χόρτο κόκκινου δράκου, νεφρό Πάντα, μάτια φάλαινας κλπ κλπ. Έχουν παράδοση να δολοφονούν ότι κινείται και έχει την πλάτη στον ουρανό. Φάε τώρα που προλαβαίνεις.

 

 

 

Υ.Γ

Ρώτα τον φίλο σου αν έκανε εμβόλια γιατί το πιθανότερο είναι να σου φέρει τελικά καμιά φυματίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ρουχα εχει οτι θελεις απομιμησεις και μη σε παρα πολυ φτηνες τιμες.

Ηλεκτρονικα εχει επισης τα παντα τα γνησια φτηνοτερα απο την ελλαδα και επισης "γνησια" β διαλογης σε τιμες ξεφτιλα αλλα.

1)Δεν εχουν εγγυηση.

2)Μπορει να βγουν σκυλια μπορει να χαλασουν την αλλη μερα οποτε ρισκο.

Οτιδηποτε κρυβεται ευκολα(πχ ipod) αξιζει τον κοπο.Πιο μεγαλα ειναι μεγαλο ρισκο και κατα πασα πιθανοτητα περιμενε σκισιμο απο εφοριακους.

Οσο για τις κινεζες ειναι για τα μπαζα.Οι μογγολες ειναι πιο ωραιες(και πιο ψηλες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τις κινεζες ειναι για τα μπαζα.Οι μογγολες ειναι πιο ωραιες(και πιο ψηλες).

 

Αυτό είναι γενίκευση και δεν ισχύει. Υπάρχουν πολλές Κινέζες που θα σε κάνουν να ψάχνεις μάτια/σαγόνι στο πάτωμα.

 

Όπως σε όλες τις χώρες και έθνη υπάρχουν και οι όχι τόσο όμορφες (το λέω ευγενικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυερα οτι μπορει/ς να το βγαλεις και να φαινετε σαν το χρησημοποιεις και οχι σαν αγορασμενο γτ στα τελινια κοβουνε και και περνουνε κολους.

Κανα iPod,ΜP3,RAMs,CPUs,και το πολυ καμια καρτα γραφηκων....αλλα κατα τα αλλα μπορεις να τα κριψεις και στο βρακι σου μαζι με τις κινεζες που θα κουβαλησεις :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...