Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1768

  • ultraex2003

    1480

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

με nzt x62 ειμαι.. το παω σιγα σιγα, τωρα ανεβασα μνημες..3066

 

Ωραιος ,αν θες ριξε μια ματια εδω  αν θες να σκαλισεις λιγο και τις μνημες σου. Εμενα ειναι gskill αλλα αφου ειναι 3200 και οι δικες σου ισως μπορουν τα ιδια timmings

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ,αν θες ριξε μια ματια εδω  αν θες να σκαλισεις λιγο και τις μνημες σου. Εμενα ειναι gskill αλλα αφου ειναι 3200 και οι δικες σου ισως μπορουν τα ιδια timmings

το εβλεπα το πρωι απο την δουλεια, ειπα να το μελετησω το απογευμα αλλα κατι μου ετυχε και δεν βρηκα χρονο. Θα το δοκιμασω. Μεχρι τωρα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Btw ειδα εχεις τον 1700 , θα φτιαξω και ενα μικρο ryzen για ενα ανηψακι μου , εαν εχεις την ψυκτρα με το ledaki με ενδιαφερει!!! :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβλεπα το πρωι απο την δουλεια, ειπα να το μελετησω το απογευμα αλλα κατι μου ετυχε και δεν βρηκα χρονο. Θα το δοκιμασω. Μεχρι τωρα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος. Btw ειδα εχεις τον 1700 , θα φτιαξω και ενα μικρο ryzen για ενα ανηψακι μου , εαν εχεις την ψυκτρα με το ledaki με ενδιαφερει!!! :-D  :-D

 

Θα την κρατησω για ωρα αναγκης, ειχα δει ομως στις αγγελιες εδω οτι πουλουσαν ενα ,ριξε μια ματια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙας και από ότι φαίνεται έμεινε μόνη της η μία ti (αύριο-μεθαύριο πετάει προς άλλον κάτοχο η άλλη).....πάτημα σε daily gaming χρονισμούς (full stable) με stock ρεύμα και με gpu: 1500mhz  / vram: 1882mhz .....

post-303984-0-74788400-1505661690_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αλλη καρτα πουλησα...με αυτην που benchara απο πανω μενει στο pc μου διοτι ειναι gold κομματι...να φανταστεις bencharei και στα 1550mhz stock voltage...με ανεβασμα στο voltage απλα φτανει τα 1580-1590mhz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζοντας το benching στα 1550mhz / 1950mhz vram ακόμα stock voltage στην gpu.....η κάρτα out of the box έρχεται στα 1380mhz max real boost με το ίδιο vcore.....

post-303984-0-35322300-1505680550_thumb.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πολύ καλά είναι για 1050!

Η ssc της evga πρέπει να είναι η καλύτερη 1050!

Βασικα νομιζω η ftw ειναι καλυτερη λογω του οτι παιρνει ρευμα και μπορει να ανεβει παραπανω ,δεν παιρνω και ορκο βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...