Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Και ενα δικο μου. Εδω φαινεται ισως η δουλεια της Dark Hero με το dynamic o/c που μεταπηδαει απο PBO σε manual O/C αναλογα τον φορτο και τα threads. 24/7 clocks (μνημες,timings gay περιοριζομαι αρκετα)

247_cpu_3dmark2.JPG

Πολυ δυνατος.Eιδικα multi.τι ρυθμισεις εχεις στο bios κ τι win power plan?

Single έχει κι αλλο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, billeiros είπε

Πολυ δυνατος.Eιδικα multi.τι ρυθμισεις εχεις στο bios κ τι win power plan?

Single έχει κι αλλο

Βασικα τιποτα το ιδιαιτερο απλα ειναι το dynamic o/c της Dark Hero που δινει γιατι μπορει και εναλλασεται αναμεσα σε PBO και manual o/c και ετσι εχω best of both worlds. Για αυτο και τα καλα σκορ με πολλους πυρηνες.. Το PBO ναι σηκωνει δουλεια πολυ απλα εχω πηξει απο εχθες λιγο και δεν εχω προλαβει καθολου τωρα απο αυριο ισως να κατσω να τελειωσω το curve optimization

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Βασικα τιποτα το ιδιαιτερο απλα ειναι το dynamic o/c της Dark Hero που δινει γιατι μπορει και εναλλασεται αναμεσα σε PBO και manual o/c και ετσι εχω best of both worlds. Για αυτο και τα καλα σκορ με πολλους πυρηνες.. Το PBO ναι σηκωνει δουλεια πολυ απλα εχω πηξει απο εχθες λιγο και δεν εχω προλαβει καθολου τωρα απο αυριο ισως να κατσω να τελειωσω το curve optimization

Σε single εστιασε.Σε multi εισαι παντοδυναμος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Να ειναι καλα το mobo.. Κανει δουλεια σε αυτο τον τομεα.. 

Αν χαμηλωσεις pbo θα κερδισεις σε single .θα χασεις βεβαια σε  multi αλλα το single βοηθαει στα παιχνιδια.16/32 εχουμε ομως.το multi φτανει και περισευει.επισης το τσιπακι θα ναι αρκετα πιο κρυο και θα μπουσταρει πιο ψηλα και για περισσοτερη ωρα σε αρκετες περιπτωσεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, billeiros είπε

Αν χαμηλωσεις pbo θα κερδισεις σε single .θα χασεις βεβαια σε  multi αλλα το single βοηθαει στα παιχνιδια.16/32 εχουμε ομως.το multi φτανει και περισευει.επισης το τσιπακι θα ναι αρκετα πιο κρυο και θα μπουσταρει πιο ψηλα και για περισσοτερη ωρα σε αρκετες περιπτωσεις

Αυτο δουλευω το pbo με το curve τωρα να βρω συμπεριφορα.. Εφυγα για υπνο ειμαι λιωμα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...