Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • BabisTs

    1768

  • ultraex2003

    1480

  • alldaynews

    1022

  • Mult1C0r3Cpu

    690

ενα scor και απο μενα

 

Αστο εσύ είσαι σε αλλο επιπεδο... δεν σε παιζουμε!!! :P :P

 

Περιμένω νεούδι. Μη μου ποστάρεις τίποτα crossfire όμως γιατί κοτσάρω και γω μια δεύτερη πάνω και πνίγεσαι από το κλάμα. :devil:

 

Χαρτομαντηλάκι??

 

Βρε βρε μια 5850 ίδια με μια 6870... :confused:

 

post-74154-0-78606700-1331648340_thumb.jpg\

 

Και με πολύ επιβαρυμένο λειτουργικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την κάρτα αστο δεν θέλεις θα κλαψεις!! :P

 

Στοκ δεν ξερώ καν αν μπορει να λειτουργήσει ο υπολογιστής μου... απο την πρώτη μερα αγοράς τρέχει 24/7 στα 3,8 με μαμά ρεύματα παρακαλω... 1.200 Mhz... πάνω παρακαλώ μόνο με αλλαγή fsb ... είναι που είναι δύσκολο το oc... :P

 

Μην μασας σαυρα,οταν ερθω για την ψυχτρα θα σου τον κανω εγω Κ τον επεξεργαστη.αστους να λενε.

 

 

Εμ και εσύ βρε άκυρε ... πήγες και τον έδωσες τζάμπα για να είσαι μέσα στην μόδα με τον 2500Κ... :P

 

Αναρωτιέμαι αν κερδισες τπτ ουσιαστικο!!

 

 

Πες τα γιατι ειναι θυμα του marketing και ο Μανος.

(παρτα ρε :P :P :P )

 

Οτι θα επαιρνε παλι ζωη το νημα με ποστ του σαυρα δεν το περιμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα γιατι ειναι θυμα του marketing και ο Μανος.

(παρτα ρε :P :P :P )

Θα σου έπεφτε το παιδί αμα δεν μιλούσες.. :P

Σε 2-3 μήνες λέω να ξαναγίνω θύμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα τωρα αλλαξες τον κλοκαρισμενο 920 που ειχες για τον 2500Κ.οκ το καταλαβαινω.πες απο θεμα θερμοκρασιων,πες λογω triple channel,αντε το δεχομαστε.

Απο 2500Κ κλοκαρισμενο που θελεις να πας?σε ivy?δεν υπαρχει λογος (εκτος και εαν πας σε Piledriver μπουαχαχαχα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα τωρα αλλαξες τον κλοκαρισμενο 920 που ειχες για τον 2500Κ.οκ το καταλαβαινω.πες απο θεμα θερμοκρασιων,πες λογω triple channel,αντε το δεχομαστε.

Απο 2500Κ κλοκαρισμενο που θελεις να πας?σε ivy?δεν υπαρχει λογος (εκτος και εαν πας σε Piledriver μπουαχαχαχα).

Ο μόνος λόγος που θα αλλάξω cpu όταν αλλάξω θα είναι και πάλι ο ίδιος..

Απο την στιγμή που δεν εχω σκοπό να έχω 10 pc και να τα κοιτάω προτιμώ να αναβαθμίζω όποτε μπορώ ώστε να μην σκοτώνω τα πράγματα μου αλλα ούτε και να τα παντρεύομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος που θα αλλάξω cpu όταν αλλάξω θα είναι και πάλι ο ίδιος..

Απο την στιγμή που δεν εχω σκοπό να έχω 10 pc και να τα κοιτάω προτιμώ να αναβαθμίζω όποτε μπορώ ώστε να μην σκοτώνω τα πράγματα μου αλλα ούτε και να τα παντρεύομαι :P

 

Σιγουρα εσυ θα ξερεις καλυτερα απο τον καθενα τι σε ικανοποιει.

Και εγω θελω μια 7970 τωρα οσο πιανει η 6950-70 για να μην την σκοτωσω αργοτερα αλλα δεν βλεπω τον λογο να το κανω.και εαν απεχω απο το ιντερνετ καμια 3 χρονια χωρις να βλεπω benches δεν νομιζω να χρειαστει να αλλαξω hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα εσυ θα ξερεις καλυτερα απο τον καθενα τι σε ικανοποιει.

Και εγω θελω μια 7970 τωρα οσο πιανει η 6950-70 για να μην την σκοτωσω αργοτερα αλλα δεν βλεπω τον λογο να το κανω.και εαν απεχω απο το ιντερνετ καμια 3 χρονια χωρις να βλεπω benches δεν νομιζω να χρειαστει να αλλαξω hardware.

Ναι ρε συ δεν διαφωνώ μαζί σου..αντε κάψε λίγο ρεύμα τωρα να ανεβάσεις κανα bench γιατί είμαστε way off! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ δεν διαφωνώ μαζί σου..αντε κάψε λίγο ρεύμα τωρα να ανεβάσεις κανα bench γιατί είμαστε way off! :P

 

Δικα μου λογια ρε?φτου σου.χαχαχαχα

Δεν καιω τιποτα.οσο ειχα την hyper επανω ετρεχα benches για το γαμωτο.να δω ποσο θα φτασει.τωρα με την Noctua τα ιδια ειμαι.συμπερασμα?δεν με εκοβε η θερμοκρασια.

(επισης δεν υπαρχει bench που να μην εχω τρεξει στα ορια :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χαρτομαντηλάκι??

 

Βρε βρε μια 5850 ίδια με μια 6870... :confused:

 

post-74154-0-78606700-1331648340_thumb.jpg\

 

Και με πολύ επιβαρυμένο λειτουργικό

 

Αν τα βλέπεις εσύ ίδια, δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εγώ βλέπω ότι είσαι τόσο χειρότερος από την 6870 όσο εγώ από την 6950. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα βλέπεις εσύ ίδια, δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εγώ βλέπω ότι είσαι τόσο χειρότερος από την 6870 όσο εγώ από την 6950. :devil:

13 πόντους του ρίχνεις ωρέ!

Απο την 6950 τρώς 150+ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 πόντους του ρίχνεις ωρέ!

Απο την 6950 τρώς 150+ :P

 

για δες καλύτερα αποτελέσματα στις πίσω σελίδες. Μιλάμε για full hd, 8XAA, 16A και normal tesselation. Όσο καλύτερη είναι η 6950 από την 6870, τόσο είναι και η 6870 από την 5850.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δες καλύτερα αποτελέσματα στις πίσω σελίδες. Μιλάμε για full hd, 8XAA, 16A και normal tesselation. Όσο καλύτερη είναι η 6950 από την 6870, τόσο είναι και η 6870 από την 5850.

Για τις ίδιες ρυθμίσεις μιλάω και εγώ..

6950 1GB λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...