Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυριο θα ψάξω. αν θυμάμαι καλά καμιά 10αρια σελίδες πίσω. Ίσως και του Θάνου. Την κάνω τώρα, φωνάζει η γυναίκα.

Ο Θάνος έχει σαν εμένα 6950 2GB φλασαρισμένη σε 6970 οπότε δεν!

Τεσπα καλό βράδυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα βλέπεις εσύ ίδια, δεν μπορώ να κάνω κάτι. Εγώ βλέπω ότι είσαι τόσο χειρότερος από την 6870 όσο εγώ από την 6950. :devil:

 

Πλακα μου κάνεις έτσι?? 13 πόντοι είναι στα όρια του στατιστικού λάθους... και πιστεψε με απο την 6950 έχεις πολλή μεγαλυτερη διαφορά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην τον ορματε ετσι τον ανθρωπο ρεεεε.χαχαχα ειπαμε,θα του τον κανω Κ τον επεξεργαστη να μας σκισει.

Οσο για τον Θανο,ο Θανος δεν εχει τρεξει ουτε μια φορα ως τωρα το heaven bench v 3.0 παρα μονο το 2.5 :P

Σαυρα εχεις αγανακτησει μαζι μου ε :devil: :devil: :devil:

κατσε να κατεβασω λιγο το bench....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θα με τρελανετε,πως βγαζετε τετοια σκορ εσυ και ο σαυρας?!?! Για παρτε μια γευση απο 5870 στοκ! Ειναι λογικο να εχουμε και οι τρεις παρομοιο αποτελεσμα? εγω νομιζα 5850<6870<5870 :-( Οριστε λοιπον post-134046-0-42990900-1331706970_thumb.jpg θα την λιωσω στο OC τωρα τα πηρα :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδω με 900/1300 απο 850/1250.. post-134046-0-23517900-1331714279_thumb.png Θελω να δω αν θα πιασω τα 1000/1300 αλλα το MSI afterburner δεν μου διαβαζει καθολου τα clocks,δεν ξερω τι bugia εχει -.- θα την αφησω ετσι προς το παρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν σχολιασες αν ειναι καλα benchs για την καρτα? Αλλα και παλι δεν εχουμε μεγαλη διαφορα ... its a bit strange μια 5850/6870 να εχουν ιδια benchs με την 5870,δεν νομιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 5870 με την 6870 ειναι λογικο να ειναι διπλα διπλα στο unigine ειδικα αμα σκεφτεις οτι η 6870 θεωρητικα ειναι καλυτερη οταν μπαινει στην εξισωση και το tessalation.

Οσο για την 5850 μου ασε να ξερω εγω τι εκανα για να βγαλει τετοιο σκορ... Σε κανονικες συνθηκες ειναι καμια 100αρια ποντους κατω απο τις 6870/5870. :-Ρ

 

Sent from my HTC Explorer A310e using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 5870 με την 6870 ειναι λογικο να ειναι διπλα διπλα στο unigine ειδικα αμα σκεφτεις οτι η 6870 θεωρητικα ειναι καλυτερη οταν μπαινει στην εξισωση και το tessalation.

Οσο για την 5850 μου ασε να ξερω εγω τι εκανα για να βγαλει τετοιο σκορ... Σε κανονικες συνθηκες ειναι καμια 100αρια ποντους κατω απο τις 6870/5870. :-Ρ

 

Sent from my HTC Explorer A310e using Insomnia

Somebody is cheating here! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Αναφερόμουν σε αυτήν την 6950. http://www.insomnia.gr/topic/215678-benchmarking-lets-see-how-good-we-are/page__view__findpost__p__4519033

 

με την οποία έχω 94 πόντους διαφορά. Εφόσον οι 13 του stm βγήκαν με cheating, του προσφέρω το μαντήλι μου.

 

αλλά όντως έχει μεγαλύτερη διαφορά από αυτή που έλεγα. Όχι τραγική πάντως.

 

Κατά τα άλλα μπορεί να λέω και βλακεία αλλά παίζει κάνα ρόλο ο επεξεργαστής σ αυτό το τεστ? Το λέω για τα αποτελέσματα του φίλου με την 5870.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δουλεύει σωστά το λινκ. Πήγαινε στη σελίδα 542 και δες το αποτέλεσμα του χρήστη D4rkst3EL

 

94 πόντοι πάνω από την 6870 η 6950.

 

Τελικά σ αυτό το bench ο επεξεργαστής μετράει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...