Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O 8320  έπιανε τα 5,10 με +0,150 και η sapphire έπιανε τα 1275/6400 με +0,100. Δεν ήθελε και πολύ να τον πιει το τροφοδοτικό τελικά! Οτιδήποτε πάνω από εκείνα και είχα τρομερό throttling. Δυστυχώς το Silverstone 750w κοστίζει περίπου 150 ευρώ οπότε δεν, θα ξεμείνουμε με την αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι έκλεισε και μαζί του και το όλο το σύστημα. σήμερα θα δω με ένα σάπιο τροφοδοτικό μην πήρε και τίποτα άλλο μαζί του και έχουμε κακά ξεμπερδέματα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kingston DTM 30 mini  32 giga του 15αρικου πανω στη usb 3 της asus μου!!

 

Kappaalphataualphagammarhoalphaphi3AE0kg

 

και ενα τελευταιο catzilla 720p

post-238528-0-47286300-1395072489_thumb.jpeg

 

και ενα τελευταιο thief full settings 1080p με το update 1.2 και φρεσκια εγκατασταση !!

Shipping-ThiefGame_2014_03_13_13_00_14_6

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα super pi 1m με τον FX-6300 μου στα 5.3Ghz 1.6volt!!

θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται ο ιδιος cpu στα 4.7Ghz να κανει καλητερο score στο super pi από το δικο μού?

Ποσο σιγουρος εισαι οτι τρεχεις στα 5.3..? Μοντελο μητρικης? (πιο πολυ απο περιεργεια..)

Το πιθανοτερο ειναι οτι εχεις throttling σε βαρυ φορτιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι έκλεισε και μαζί του και το όλο το σύστημα. σήμερα θα δω με ένα σάπιο τροφοδοτικό μην πήρε και τίποτα άλλο μαζί του και έχουμε κακά ξεμπερδέματα!!

Τελικά πήρε και την μητρική μαζί του!!! Έχει και εμφανή σημάδια καψίματος οπότε μας βλέπω για εκτός εγγύησης και δεν παίζει σάλιο την τανα μου μέσα!!! πάμε σε Asrock καρφί πλέον σε αυτή την περίπτωση! Αν βέβαια πούνε αντικατάσταση, τότε θα ζητήσω τα χρήματα πίσω και θα συμπληρώσω για την Asrock. Ε ίδωμεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την http://www.asrock.com/mb/AMD/990FX%20Extreme9/ ή αυτή  http://www.asrock.com/mb/AMD/Fatal1ty%20990FX%20Killer/?cat=CPU

Φωτογραφίες δεν έβγαλα αλλά έκαψε τα vrm, έχει εμφανή σημάδια καψίματος οπότε μάλλον θα μας πούνε τον π@@λο αλλά την έστειλα έτσι και αλλιώς πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έγινε η βλακεία ήμουν σε φάση κοιμάμαι με το μηχάνημα να κατεβάζει και τα ρολόγια στα 4.5 με 1.34. Και τότε χτύπησε η ΔΕΗ και τα μάμησε όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα....τι να πω ρε φιλαρακι.αυτο που εχω να πω ειναι οτι η killer δεν εχει LLC οποτε ξεχνα την.για την αλλη δεν ξερω.ο επεξεργαστης επεζησε?εισαι σιγουρος?

anyway ενα update με το update 1.2 στο thief.

Thief_4_1920_X1080_v_1_2_4916ghz_290_115

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...