Προς το περιεχόμενο

Εαν απο οποιοδηποτε παροχο θες να πας παλι σε ΟΤΕ τι διαδικασια ειναι?


geioannou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα δενμε αφησαν καθολου (μαλλον για να ακριβολογω δεν ειχα τηλ απο την Forthnet ) για 2 1/2 μηνες, μολις που ειπαν οτι θα γινει η αποσυνδεση ηρθαν την ιδια μερα απο τον ΟΤΕ και με ξανασυνδεσαν, απλα δεν εχω αναγνωριση και ιντερνετ αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι παρόμοιο έγινε και στην περίπτωσή μου, δηλαδή ενώ δεν είχα καθόλου τηλέφωνο και internet για 2 μήνες τη μέρα που με αποδέσμευσε η απατεόν telecoms ήρθαν από τον ΟΤΕ και με επανέφεραν στον πολιτισμό. Φυσικά παρόλο που ακολούθησα πλήρως τις οδηγίες για διακοπή συμβολαίου κλπ, εξακολουθολυν να μου έρχονται λογαριασμοί με αποτέλεσμα να οφείλω το υπερπανάπαλο ποσόν των 390,00?!!!! Κάθε μήνα πηγαίνω στα γραφεία τους και μου δίνουν ακυρωτικό του λογαριασμού και μου λένε ότι όπου να 'ναι θα γίνει και η εσωτερική πίστωση για να μην εκδίδεται καθόλου λογαριασμός, αλλά αυτή η άγια ώρα δεν έχει έρθει ακόμα. Αύριο που θα πάω στο χωριό θα φέρω το δίκαννο του θείου μου γιατί με τις φωνές δε βγαίνει άκρη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<<Αυτό που έχετε να κάνετε είναι να στείλετε ένα φαξ στην εταιρια π χετε σύμφωνα με το οποίο θα ζητάτε υπαναχώρηση με υπαιτιότητα της εταιρείας.Καλού κακού μπορείται να κάνετε κ μια καταγγελία στην ΕΕΤΤ με κοινοποίηση στην εταιρια π χετε...>>

κ δεν πληρωνετε το νταβατζηλικι που λενε...αν κ συνηθως δεν χρειαζονται καν τα παραπανω μολις στο πουν οτι θα πληρωσεις χ για να αποχωρησεις τους πετας το παραπανω κ σταματανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειμαι εδω που ειμαι,φτου φτου να παω στην παλια ρουφηχτρα, τοσα χρονια ειμουνα εκει.

 

ρε τιτικο,sorry κιολας,αλλα αυτο τωρα που κολαει? ο ανθρωπος ρωτησε κατι,πως θα γινει να ξαναπαει στον οτε,και οχι να του πεις εσυ την δικη σου "ξεκαρφωτη" αποψη.

 

offtopik και εγω,αλλα αλλο το "ρουφηχτρα" ,και αλλο το "δεν εχω λεφτα να πληρωσω αξιοπιστες υπηρεσιες του οτε,γι'αυτο καταφευγω σε αναξιοπιστο παροχο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον με λιγοτερα λεφτα καλλιτερες υπηρεσιες και τελευταιας τεχνολογιας εννοεις.Και τα λεφτα δεν ταχω για πεταμα.

ΔΕΝ. Καλύτερα να πληρώσω κάτι παραπάνω και να ΞΕΡΩ ότι ΑΝ (όχι όταν, αλλά ΑΝ) συμβεί κάτι, την επόμενη εργάσιμη θα έρθει συνεργείο να το κοιτάξει. Παρά να πληρώσω λιγότερο και να ΞΕΡΩ ότι ΟΤΑΝ (εδώ κολλάει το όταν, όχι το ΑΝ) συμβεί κάτι, θα είμαι 2 ώρες στην αναμονή και μετά θα ελπίζω μέσα σε "10 εργάσιμες" να έρθουν να το κοιτάξουν. Ε δεν παίζει. Και μην μου πείτε ότι η τεχνική υποστήριξη των υπολοίπων είναι καλύτερη του ΟΤΕ γιατί ΔΕΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον με λιγοτερα λεφτα καλλιτερες υπηρεσιες και τελευταιας τεχνολογιας εννοεις.Και τα λεφτα δεν ταχω για πεταμα.

 

καλυτερες υπηρεσιες με λιγοτερα λεφτα? ρε τιτικο ελεος,τι μισος αυτο για τον οτε? μηπως σε κερατωνε η γυναικα σου με καναν οτετζη? (χαβαλε κανω :-) ), γιατι αλλιως δεν εξηγητε αυτο το κολλημα με τον οτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...