Προς το περιεχόμενο

Εχει δημιουργησει κανεις το profile του....


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παντως δηλωνω addicted στο facebook, ενας τροπος να κρατας επικοινωνια με τους φιλους , πχ εκτος ελλαδοσ, ασε που υπαρχουν διαφοροι τροποι να προστατεψεις τα προσωπικα σου δεδομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E δεν ξέρω για τους άλλους,πάντως ο bro μου που είναι συχνά πυκνά στο myspace μαμάη αρκετά από κει μέσα k μάλιστα μερικά ήταν και αστεράκια...χωρίς πλακα τώρα...τώρα πως το κάνει δεν ξέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω λογαριασμο στο myspace - private και έχω 5-6 φίλους απο τη σχολή και άπο επαρχία κανα δυο με τους οποίους ανταλλάσουμε σημειώσεις, βιντεο στο youtube, ανέκδοτα και φώτοζ κ.τ.λ.

 

Αχ τι ωραία:-)Να καταλάβω.Είμαι γω και 5 νοματαίοι σε μια φωτογραφία που την έχουμε όλοι.Ποιο το νόημα να την ξαναστείλω?Δλδ συγγνώμη αν δεν υπήρχε το mybook θα παίρνες χαράματα τον άλλο τηλ να του πεις ένα ανέκδοτο?:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω ότι αντιλαμβάνεστε οι περισσότεροι ότι αυτά που λέτε για το facebook, τα λέει και ένα μεγάλο κομμάτι για αυτούς που ξημεροβραδιάζονται στα διάφορα forums. Και ναι έχω acc στο facebook, μου σπάνε τα αρχίδια με τα Notifications και την εγκατάσταση διαφόρων εφαρμογών, αλλά απο την άλλη γούσταρα που τράκαρα εκεί μέσα παλιούς γνωστούς με τους οποίους είχα χαθεί. Με λίγα λόγια προς τι οι αφορισμοί. Και το inso στην τελική αν δεν το χρησιμοποιείς σωστά και αντί να κάτσεις να ανοίξεις τα στραβά σου κάθεσαι και απλώς μπινελικώνεσαι μαζεύοντας infractions + bans (fuck κάποιον μου θυμίζει), μαλάκας βγαίνεις, ποιο εποικοδομητικό είναι να κάτσεις σπίτι και να βαρέσεις το πετσάκι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...