Προς το περιεχόμενο

Πάγωμα με το ανοιγμα φακέλου


JOJONAKIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα έκανα φορμάτ και εχω πρόβλημα με το άνοιγμα συγκεκριμένου φακέλου που περιέχει αρχεία βίντεο , μολίς τον επιλέξω μετα απο λιγο παγώνει ο explorer .Δοκίμασα να κάνω ενα αντιγραφο του φακέλου σε αλλη θέση και πάλι το ίδιο , με αλλο πρόγραμμα μπορω να εξερεύνηση (acdsee) .Παρακαλώ οποιος έχει καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε προβολή σε λίστα ή απενεργοποίησε το preview στον explorer.

Εγώ ποντάρω σε πρόβλημα preview των αρχείων βίντεο/φώτο και διένεξη με ACDSee ή Irfaview κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου βγάζει ότι υπήρξε σφάλμα, είναι από codecs.

δοκίμασε σε αυτή την περίπτωση ενώ σου βγάλει το σφάλμα,να το αγνοήσεις και να πατήσεις αναπαραγωγή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για την μη διευκρίνηση , μιλάμε για "φρέσκο" XPpro GR + SP2.

Σίγουρα το πρόβλημα δεν είναι απο τα περιεχόμενα γιατι με άλλο λειτουργικό που εχω εγκατεστημενο είναι όλα οκ.

Codecs εχει τους βασικούς + wmp11.Ορισμένες φορές στην αποστολή σφάλματος μου λέει οτι προέκυψε πρόβλημα στην εφαρμογή drwtsn32.exe

Το acdsee το απεγκατέστησα αλλά και πάλι ειναι το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έφερα σε πέρας το πρόβλημά μου με την μέθοδο της άτοπου απαγωγής , αφού απεγκατέστησα αρκετά προγράμματα και ξανα ήρθα πολυ κοντα σε ενα νέο φορματ , τη ζημιά μου την έκανε το ulead moviefactory 6 pro , δυστυχώς για κακή μου τύχη ηταν απο τα τελευταία που ειχα υποψιαστεί και μέχρι να ξαναφέρω το συστημα σε ισορροπία έφαγα χρόνο γιατι με την επαναφορά των windows σε αρχική κατάσταση δεν επανέρχονται ολα και τοσο ομαλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...