Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Home office, απλό, φωτεινό και απέριττο

 

Σε ποιά πόλη βρίσκεσαι αν επιτρέπεται; Ζηλευτό το home office + βροχερή μέρα + ζεστό καφέ + μουσική +  hobby/personal δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τολμώ να βγάλω αν είναι ακαθάριστο, άσε που αυτό γίνετε και αφορμή για να το καθαρίσω :P
 
Σαν πολλά led-ακια δεν παίζουν τελευταία? και ένα απο μένα, spoiler απο SAO movie

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο ειναι το "bedroom desk"..περιπου...θυσιαστηκε το παλιο laptop και κρεμάστηκε στον τοίχο!!!

Ωραια πατεντα,εγω ηθελα να το κανω σαν project και να φαινεται το λαπτοπ πανω σε πινακα,αλλα και αυτη η κατασκευη ειναι πολυ πρακτικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2-3 λαπτοπ που ολα πασχουν καπου,ειτε στη θυρα του πληκτρολογιου,ειτε στις θυρες usb,ειτε στο touchpad.

Φανταζομαι και εσυ για παρομοιο λογο το ξυλωσες ε?

Πιστευω οτι μια παρομοια αλλα πιο ρετρο κατασκευη,με καποιο σχεδιακι θα πουλουσε πολυ :)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 2-3 λαπτοπ που ολα πασχουν καπου,ειτε στη θυρα του πληκτρολογιου,ειτε στις θυρες usb,ειτε στο touchpad.

Φανταζομαι και εσυ για παρομοιο λογο το ξυλωσες ε?

Πιστευω οτι μια παρομοια αλλα πιο ρετρο κατασκευη,με καποιο σχεδιακι θα πουλουσε πολυ :)

 

Βασικά μια χαρα δουλευε...απλα το ειχα πανω σε ενα έπιπλο στο δωμάτιο και μετα το βάψιμο κ την αλλαγη επιπλων έδειχνε ασχημα στον χώρο...οποτε κρεμαστηκε.εναν ssd θέλει μονο κ θα ειναι τελειο για την χρήση που προορίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...