Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/10/2020 στις 3:58 ΜΜ, TheRiddler είπε

Macbook, PC και PS4 μαζί

IMG_20201021_170224.jpg.56544a66e2622937ddc0d46abb3d6ec7.jpgIMG_20201021_170246.jpg.d78fa9dccc9e7e18a0fe604fefa6c504.jpg

το κουτάκι ποιο ειναι;

το γλαστρακι πάνω στο case ολα τα λεφτά... αν ειναι αληθινό προσοχή στο πότισμα😁😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/10/2020 στις 1:17 ΜΜ, stra777 είπε

το κουτάκι ποιο ειναι;

το γλαστρακι πάνω στο case ολα τα λεφτά... αν ειναι αληθινό προσοχή στο πότισμα😁😋

NZXT H210i. Αληθινό το γλαστράκι, οπότε το μεταφέρω για να το ποτίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/11/2020 στις 2:39 ΠΜ, lionheart75 είπε

desktop 2.jpg

Ωραίο το σέταπ αλλά ειλικρινά ελπίζω να έχεις φροντίσει να απενεργοποιήσεις το σώμα του καλοριφέρ. :o

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dpolal είπε

Ωραίο το σέταπ αλλά ειλικρινά ελπίζω να έχεις φροντίσει να απενεργοποιήσεις το σώμα του καλοριφέρ. :o

Ναι δεν υπάρχει θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/11/2020 στις 2:39 ΠΜ, lionheart75 είπε

Mια πιο καθαρή φώτο καθώς η άλλη ήταν κάπως σκοτεινή.

Το καλώδιο που φαίνεται κάτω από το γραφείο είναι από το τροφοδοτικό ενός λάπτοπ που φορτίζω καμιά φορά και το έχω κουμπώσει σε ένα από τα 2 πολύμπριζα 6 θέσεων που έχω βιδώσει από την κάτω μεριά του γραφείου.

Διαφορετικά δεν φαίνεται απολύτως κανένα καλώδιο μιας και εκτός των 2 πολύμπριζων με 12 θέσεις συνολικά έχω βιδώσει και ένα τέτοιο από κάτω για όλα τα καλώδια. 

Το κουτάκι στη μέση πίσω από το keyboard είναι ένα mini pc, το Bmax Β2 plus το οποίο το σύνδεσα σε μία εκ των οθονών για να το σετάρω, η βάση κινητού δεξιά είναι και wireless φορτιστής 10W της Anker, τα ακουστικά είναι τα Bt Anker Q10 που πήρα πρόσφατα από την προσφορά του Aliexpress ενώ το κουτί που φαίνεται κάτω από το δεξί monitor είναι ένα wireless ηχείο της Creative, το iRoar

Στην παρούσα φάση έχω μείνει με 2 καρέκλες και δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποια θα κρατήσω, την ADX που βλέπετε την οποία πήρα από Κώτσο και πραγματικά είναι πολύ καλή ποιοτικά και στιβαρή για τα χρήματα που έδωσα (την πήρα σε προσφορά γύρω στα 100 ευρώ με την χρήση εκπτωτικού κουπονιού και της άλλαξα τα armrest γιατί δεν μου άρεσαν τα δικά της) και μια Ikea Markus που αγόρασα πρόσφατα και η οποία δεν με έχει βολέψει ιδιαίτερα (δεν έχει βάθος καθίσματος) αλλά την πήρα σε καλή τιμή ~150€ μέσω πόντων στην κάρτα ikea family + την έκπτωση της cosmote (φαίνεται το armrest της λίγο στη φώτο αριστερά). 

desktop 2.jpg

Αδερφέ τη βάση που έχεις το tower από που την πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alxnt είπε

Αδερφέ τη βάση που έχεις το tower από που την πήρες;

Είσαι πολύ παρατηρητικός φίλε, μπράβο! :)

Η συγκεκριμένη βάση, είναι η βάση monitor της Deepcool όπου για ένα Midi Tower όπως το Fractal που έχω ή όποιο άλλο αντίστοιχων διαστάσεων κάθεται κουτί για βάση του.

Επίσης είναι ποιοτικό και βράχος από αντοχή / ανθεκτικότητα. 'Έχω άλλο ένα πάλι για βάση του tower σε άλλο setup. :) 

Link--> https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/accessories-and-mousepads/171962-deepcool-βάση-monitor-(m-desk-f2)-black

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2020 στις 3:59 ΜΜ, lionheart75 είπε

Είσαι πολύ παρατηρητικός φίλε, μπράβο! :)

Η συγκεκριμένη βάση, είναι η βάση monitor της Deepcool όπου για ένα Midi Tower όπως το Fractal που έχω ή όποιο άλλο αντίστοιχων διαστάσεων κάθεται κουτί για βάση του.

Επίσης είναι ποιοτικό και βράχος από αντοχή / ανθεκτικότητα. 'Έχω άλλο ένα πάλι για βάση του tower σε άλλο setup. :) 

Link--> https://www.kotsovolos.gr/computing/peripherals/accessories-and-mousepads/171962-deepcool-βάση-monitor-(m-desk-f2)-black

Κάπου πήρε το μάτι μου οτι το υλικό της επιφάνειας είναι ξύλινο, ισχύει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...