Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

rgb ready εννοείται με τηλεχειριστήριο . ΥΓ μην κρίνετε την ακαταστασία κάτω απο το woofer μολις τα χα βαλει και δεν ειχα συμμαζέψει τα καλώδια

IMG_20210513_235701.jpg

IMG_20210513_235714.jpg

Επεξ/σία από xydte
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, xydte είπε

rgb ready εννοείται με τηλεχειριστήριο . ΥΓ μην κρίνετε την ακαταστασία κάτω απο το woofer μολις τα χα βαλει και δεν ειχα συμμαζέψει τα καλώδια

IMG_20210513_235701.jpg

IMG_20210513_235714.jpg

τα καδρα ειναι στραβα επιτηδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, CaptainHog είπε

τα καδρα ειναι στραβα επιτηδες?

εμπλεξαν σε σπειρα με σπουργίτια εβαλα λαθος το μεσαιο και μετα τα πηρε η μπαλα ολα χαχαχαχα. Το παρατηρησα μετα τις φωτογραφιες και τα εφτιαξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/5/2021 στις 2:08 ΜΜ, CaptainHog είπε

 

Θελει καθαρισμα.. μην κραζετε.

 

 

Μου θυμησες κατι θηλυκες στα σοσιαλ "¨ειμαι τοσο ασχημη".

Δε θελει καθαρισμα,θα σου εδειχνα το δικο μου για νιωσεις καλα,αλλα μετα δε θα νιωθω εγω καλα.

Επεξ/σία από StamTheMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, StamTheMan είπε

Μου θυμησες κατι θηλυκες στα σοσιαλ "¨ειμαι τοσο ασχημη".

Δε θελει καθαρισμα,θα σου εδειχνα το δικο μου για νιωσεις καλα,αλλα μετα δε θα νιωθω εγω καλα.

Επειδή η φωτογραφία ξεγελά το μάτι, αν μπορούσες να δεις τι έχει επάνω το γραφείο θα συμφωνούσες μαζί μου και ίσως ένιωθες εσύ καλύτερα για το δικό σου αηδιαστικό γραφείο. Πιστεύω ότι κατοικούν μικροσκοπικά ανθρωπάκια μέσα στο πληκτρολόγιο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 16/5/2021 στις 10:48 ΠΜ, xydte είπε

rgb ready εννοείται με τηλεχειριστήριο . ΥΓ μην κρίνετε την ακαταστασία κάτω απο το woofer μολις τα χα βαλει και δεν ειχα συμμαζέψει τα καλώδια

IMG_20210513_235701.jpg

IMG_20210513_235714.jpg

Καλησπέρα. Δυο λογάκια για τα monitor arms?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Btw πήγα σήμερα lidl και είδα αυτό. Σκέφτομαι να το τσιμπήσω για να του δώσω λίγο ύψος μιας και το έχω στο πάτωμα, κυρίως για σκόνη και ευκολία στο καθάρισμα (μετακίνηση κτλ). 

Βλέπω ότι το δικό μου case (silverstone rv03) αλλά και το soon to be dynamic o11 xl τα χωράει. 

Edit: 10 ευρώ 

20210626_183852.jpg

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλεξε ενα ξυλο που ηδη εχεις ή που θα αγορασεις/ βρεις απο ρεταλια ξυλουργου και αγορασε και 4 ροδες επιλογης σου σε οτι αφορα το μεγεθος, την ποιοτητα και το γουστο ( παιζουν πολλα χρωματα ) και φτιαξε τη δικη σου βαση με μερικες βιδες. Και αν πιανουν και τα χερια σου και το εχεις και λιγο με τα "καντο μονος σου" προσθετεις απο ανεμιστηρα μεχρι και κρυφο led φωτισμο.

Αυτα τα ετοιμα ειναι και κοροιδια σε χρημα αλλα εχουν και ολα τα κακα των φιξ λυσεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 29gk είπε

Διαλεξε ενα ξυλο που ηδη εχεις ή που θα αγορασεις/ βρεις απο ρεταλια ξυλουργου και αγορασε και 4 ροδες επιλογης σου σε οτι αφορα το μεγεθος, την ποιοτητα και το γουστο ( παιζουν πολλα χρωματα ) και φτιαξε τη δικη σου βαση με μερικες βιδες. Και αν πιανουν και τα χερια σου και το εχεις και λιγο με τα "καντο μονος σου" προσθετεις απο ανεμιστηρα μεχρι και κρυφο led φωτισμο.

Αυτα τα ετοιμα ειναι και κοροιδια σε χρημα αλλα εχουν και ολα τα κακα των φιξ λυσεων.

10 ευρω ειναι κοροιδια;Αληθεια τωρα;Τα ροδακια αυτα μονο να παρει θα του βγουν πιο ακριβα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dalain είπε

10 ευρω ειναι κοροιδια;Αληθεια τωρα;Τα ροδακια αυτα μονο να παρει θα του βγουν πιο ακριβα.

Mε λιγοτερα απο 10€ αγοραζει κανεις καλυτερης ποιοτητας ροδακια πχ με ελαστικο πελμα αλλα και δυνατοτητων πχ φρενο στα δυο ωστε να μην μετακινειται το κουτι απο μια συγκεκριμενη θεση.

Αυτου του ειδους οι βασεις, πωλουνται στα σουπερ μαρκετ κυριως για οικιακη χρηση ( καλαθι απλυτων, δοχεια λαδιου, νταμιζανες κτλ ). Φυσικα και κανουν και για βαση pc αλλα αν προσεξεις η ενδειξη της συσκευασιας που παρατιθεται παραπανω αναφερει 250 κιλα οπου ενα κουτι pc με βαρος λιγοτερο ή και πολυ λιγοτερο απο τα 10 κιλα και σε συνδυασμο με τα πλαστικα ροδακια, αυτα απλα δεν θα ρολαρουν αλλα θα σερνονται στο πατωμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτή τη δουλειά το πήρα κι εγώ, και όντως θα ήθελα να είχε φρένο, γιατί τα ροδάκια ρολάρουν καλύτερα από ότι περίμενα. (η βάση που είχα φτιάξει εγώ πήγε στο άλλο pc) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...