Προς το περιεχόμενο

help για επιλογη βιβλιο vb6


touristas1985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θα ηθελα αν μπορειτε να προτεινετε καποιο βιβλιο για vb6 που να εχει οσα περισσοτερα γινεται για χειρισμο βασεων δεδομενων και αν ειναι δυνατον κ χειρισμο εικονας...αυτο που με ενδιαφερει βασικα ειναι οι βασεις και κυριως βασεις με εικονες και sql...εχω ενα του παυλιδη γενικως πολυ καλο αλλα θελω και κατι αλλο?καμια ιδεα γιατι επειγομαι?!τo microsoft professional vb6(Καπως ετσι λεγεται)εχει τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,

 

Κοίταξε εδώ

 

ή εδώ

 

Γενικά , στο on-line βιβλιοπωλείο του Παπασωτηρίου - και όχι μόνο - θα βρείς αρκετούς τίτλους βιβλίων μαζί με περιγραφή χωρίς να χρειαστεί να ... πάρεις τους δρόμους. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω διπλωματικη...και επειδη το προγραμμα που πρεπει να συνεχισω ειναι σε vb6 πρεπει κ γω να συνεχισω σε vb6.βασικα πρεπει με λιγα λογια να τραβαω εικονες απο μια database οι οποιες προερχονται απο screen captures απο Pda Και πρεπει οι εικονες αυτες να γινουν video...αλλα δεν εχω ιδεα απο vb και βασεις!γι αυτο ψαχνω βιβλιο...πως σας φαινεται!?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανω διπλωματικη...και επειδη το προγραμμα που πρεπει να συνεχισω ειναι σε vb6 πρεπει κ γω να συνεχισω σε vb6.βασικα πρεπει με λιγα λογια να τραβαω εικονες απο μια database οι οποιες προερχονται απο screen captures απο Pda Και πρεπει οι εικονες αυτες να γινουν video...αλλα δεν εχω ιδεα απο vb και βασεις!γι αυτο ψαχνω βιβλιο...πως σας φαινεται!?:P

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα

 

Προτείνω να επισκεφθείς κάποιο κεντρικό βιβλιοπωλείο (Κωσταράκης , Πρωτοπορεία , Παπασωτηρίου , Ελευθερουδάκης ) και να δείς από κοντά κάποια βιβλία.

 

Σίγουρα κάποιο θα το καταλαβαίνεις καλύτερα από τ' άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego tha sou proteina na min xaseis xrono me to biblio.Kalitera ksekina na katebazeis diafores efarmogoules apo to net pou iparxoun dorean kai prospathise na katalabeis pos douleuoun.Etsi kai tha pareis idees gia ti diki sou alla kai tha eksaskitheis pio grigora.Ego apo edo ksekinisa http://www.planet-source-code.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...