Προς το περιεχόμενο

ti moy protinete na agoraso !!! XBOX 360 i Playstation 3


costas_st

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Egw PS2 ekava doro sta avipsakia mou priv duo xrovia.

 

Exei polla uper!

Paixvidia: Katarxas briskeis para polla paixvidia kai me to chip 3emperdebeis. Exei paixvidia kai gia koritsakia kai gia agorakia... alla epavalambavw exei para polla paixvidia. Gia agora paixvidiwv dev leei va skas 70euro! Se olla ta DVD club (akoma kai sthv eparxia) 8a mporouv va brouv paixvidia me 5 euro thv ebdomada!

 

Eivai f8ivo kai dev se peirazei av to xalasouv. Akoma kai av xalasei kava xeiristirio, h mama toys 8a briskei avtalaktiko sto videoclub ths geitovias.

 

Twra o pitsirikas telika kolise me PRO/FIFA/McRay/f1 etc.

H pitsirika kolise me Garphild, kapoia Disney kai Cart

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην τους παρεις ομως και το ασυρματο χειριστηριο.βλεπω τα δικα μου ανηψακια,που τρεχουν ολη μερα στο δωματιο σαν τρελα παιζωντας τεννις,και εχουνε κανει το σπιτι μπορντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πότε έμαθε η Microsfot να φτιάχνει κάτι σωστά στα τόσα χρόνια και θα το κάνει τώρα?

 

καλό είναι να διαχωρίζεις τα λειτουργικά από τις παιχνιδομηχανές ή περιφερειακά π.χ που βγάζει η M$ ...

 

on topic: αν είναι αποκλειστικά για τα πιτσιρίκια, θα συμφωνήσω με τους πολλούς, πας μάλλον για Wii. Kαλό όμως είναι να τα βάλεις να παίξουν μερικά παιχνίδια, να το εγκρίνουν, μην σου ζητάνε άλλα μετά από κάνα μήνα...

 

αν υπάρχει περίπτωση να ασχοληθείς και εσύ,το αφήνεις την άκρη και πας στην μάχη των τιτάνων.. (ps3-xbox)

 

εγώ θα σου πρότεινα xbox, απλά και μόνο επειδή τα παιχνίδια που έχω παίξει εκεί μου φανήκαν καλύτερα, και ας είναι hardware-ικά υποδυέστερη μηχανή από το PS3.

 

επίσης τσιπάρεται σχετικά εύκολα, και είναι και πιο φθηνό.

 

το PS3 έχει αυτό το κ@τ@ρεμένο Blue ray, που αλλάζει πολύ τις ισορροπίες, αν σκεφτείς πως για να πάρεις ένα απλό blue ray πρέπει να σκάσεις όσα κάνει ένα PS3 (μπορεί και παραπάνω)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα θα διαλεγα το ps3 επειδη εχει πιο πολλα παιχνιδια...

 

ε? :rolleyes:

 

το ps3 εχει 50 παιχνιδια ολα κι ολα ρε.που τα ειδες τα πιο πολλα?

 

το PS3 έχει αυτό το κ@τ@ρεμένο Blue ray, που αλλάζει πολύ τις ισορροπίες, αν σκεφτείς πως για να πάρεις ένα απλό blue ray πρέπει να σκάσεις όσα κάνει ένα PS3 (μπορεί και παραπάνω)....

ακριβως γιαυτο τον λογο ομως,οταν θα τσιπαριστει η κονσολα,οι αντιγραφες του θα κοστιζουν οσο ενα γνησιο παιχνιδι του 360.γιατι δεν νομιζω να πεσουν τοσο γρηγορα οι τιμες στα αγραφα δισκακια bluray.αυτο ειναι το κακο με το ps3,και δεν πουλαει κιολας.το bluray.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαια σωστο και αυτο, οτι οταν τσιπαριστει θα πρεπει να δινεις μια περιουσια για τα cd φιλε μου..

προς το παρον εγω εχω ενα ps2 και δεν νομιζω να το αλλαξω.... τουλαχιστον οχι συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε 300 παιχνιδια δεν βλεπω να βγαζει,γιατι το βλεπω συντομα να αποσυρετε απο την αγορα,για 3 λογους.

1)δεν εχει τσιπακι ακομα,και ολοι εχουν ηδη αγορασει 360 και Wii.

σιγα μην περιμεναν το ps3.

2)και να βγει τσιπακι,με αντιγραφες πανω σε bluray δισκακια που κοστιζουν τουλαχιστον ενα 20ρικο,(και για να παρεις ενα πιο αξιοπιστο τουλαχιστον 23-25 ευρω),δεν νομιζω να το προτιμησουν και πολλοι.

3)γραφικα τουλαχιστον ενα 30% + το Xbox 360.

 

δεν εχω καμοια απο τις 2 κονσολες,και ουτε προκειται να παρω.(εκτος και αμα βρω καμοια προσφορα 150 ευρω το πολυ,ετσι για κανα 2K8).παιζω και με τις 2 κονσολες καθε κυριακη,και η διαφορα πιστευω,ειναι κατι παραπανω απο εμφανης,υπερ του 360. παντα playstation επαιρνα,αλλα πιστευω οτι η sony με το ps3,το γ@μισε λιγο το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pistebo pc to wii g tin ilikia tous einai pl kalo!!To xbox360 exei pl perissotera pexnidia k mporei k na flasharistei..To ps3 an k dn exei pl pexnidia(8 er8oun omos k pl k kala) k dn tsiparete pistebo omos pc einai pl kaliteri konsola apo to xbox360 se xaraxtiristika(exei k blue ray) k to ps store tora pia iparxei k stin ellada!!!Akoma ta xbox360 xalane sinexia k prepei na ta steileis stn ms eno ta ps3 oxi k g to live plironeis eno g online sto ps3 dn plironeis!Ego diale3a xbox360 mono k mono epidi flasharete an k eixa ps3 k to pulisa epidi dn pezei na skao mia 70adara g games!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...