Προς το περιεχόμενο

Guitar Hero 3


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασα να το παίξω σε PS3 αλλά είναι αρκετά δύσκολο. Έχω την εντύπωση πως η κιθάρα δεν ανταποκρίνεται αρκετά γρήγορα... Την έκανα και calibrate αλλά τίποτα. Μήπως είναι η ιδέα μου? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά έχει το κατάστημα μουλτιράμα στον Πειραιά κοντά στον ηλεκτρικό για 360 και για ps2.

Αλλά δεν είναι η stand alone είναι το bundle!!!

Εγώ το πήρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει το κατάστημα μουλτιράμα στον Πειραιά κοντά στον ηλεκτρικό για 360 και για ps2.

Αλλά δεν είναι η stand alone είναι το bundle!!!

Εγώ το πήρα!

 

Για xbox?Ξερει κανεις αν οι κιθάρες που πουλάει ξεχωριστα το πλαισιο κάνουν για και για αυτο?(και τιμη αν μπορεις φίλε :) )

 

edit: Εχεις απαντησει στο πρωτο ερωτημα δεν το ειδα :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sory παιδιά...

Έχει 100 μπικικίνια! :cry:

Αλλά τι να κάνεις!:-D

Και το πλαίσιο μπορεί να λέει πως έχει αλλά δεν έχει! :mad: πήρα και τηλέφωνο.

Για xbox ο μουλτιραμας είχε λίγες, αλλα για ps2 είχε αρκετές!:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έχω πορωθεί με το gh3 και τα τραγούδια του αλλά έχω φάει τα δάχτυλά μου στο medium με το χειριστήριο του 360. Για hard και expert δεν το συζητάω καν

Κάποιος που έχει παίξει το παιχνίδι και με χειριστήριο και με κιθάρα ας μου πει αν αξίζει τον κόπο να δώσω 100 ευρώ για αγορά του bundle.

Θα δω βελτίωση με την κιθαρίτσα η θα είμαι το ίδιο άμπαλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.youtube.com/watch?v=7Pq6-QbbRD4

 

:D

 

Θέλω να πάρω την κιθάρα και για 360.. Ξέρουμε αν η ίδια κιθάρα συγχρονίζει κανονικά στο pc με το γνωστό ματζαφλεράκι της m$ που συγχρονίζουν και τα χειριστήρια;?(gh3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

@ saxon: Έχω παίξει και με τα 2, και δεν είδα διαφορά. Με το χειριστήριο κανονικά πρέπει να το βγάζεις το Medium για την πλάκα. Από Hard και μετά δυσκολεύει πράγματι. Όταν δοκίμασα με την κιθάρα ενός φίλου, στην αρχή ήταν δύσκολο ακόμα και το Easy, αλλά έμαθα και έπαιζα για την πλάκα το Medium, όπως και με το controller. Παραπάνω δε μπορούσα. Απ'ότι έχω καταλάβει, είναι θέμα εξάσκησης. Επίσης, τα δάκτυλά μου είναι μικρά, και μπορεί αυτό να φταίει που δεν έπαιξα καλύτερα με την κιθάρα. Εγώ δεν έχω άποψη πάνω στο θέμα Controller/Guitar. Είχα αυτό το δίλλημα στο μυαλό μου αρκετό καιρό, μέχρι που αποφάσισα να μην παίζω άλλο Guitar Hero II/III, Rock Band και να πάρω μια κανονική κιθάρα να τελειώνω. Μην πορώνεσται τόσο άγρια με ένα *παιχνίδι*.

 

@ ultralisk: Δε θα το έλεγα το πιο εθιστικό. Αντιθέτως, θα το έλεγα "ο πιο εύκολος τρόπος να πλουτίσει η redoctane". Κάθονται και πασάρουν στον κόσμο παιχνίδια μουσικής, και όσοι τα παίζουν πιστεύουν ότι παίζουν μουσική. Κοροϊδία είναι. Get a life and play real games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...