Προς το περιεχόμενο

laptop fititiko


alt10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

μια φιλη θελει ενα λαπτοπ αλλα για να κανει τα βασικα δλδ μονο word και internet και wlan ? αλλα να ειναι γυρω στα 500-600ευρω ειδα εγω καποια αλλα ολα εχουν χαλια επεξεργαστες θα προτημουσα κατι σε core-duo εχετε να ππροτεινετε κατι?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το πιο φθηνο συστημα σημερα και με καλη παοδοση αν απενεργοποιησεις το Αερο, απο την αλλη με 1 γιγκα ακομα θα πεταει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hp 530, Hp G7020.

 

Με αλλα 25 ευρω τους βαζεις(πανευκολα,σιγουρα συμβατη,χωρις να χανεται η εγγυηση) αλλο 1 GB Ram για να εχουν συνολο 2 GB ram.

Συμφωνώ και επαυξάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμενο λεει οτι εχει λογισμικο freedos τι ειναι αυτο?

 

Κυκλοφορει σε εκδοση χωρις windows για να ειναι πιο φθηνο.(και βαζεις εσυ μετα τα δικα σου windows)

 

Φυσικα κυκλοφορει σε εκδοση και με windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ εννοω να υπαρξει προβλημα με τους drivers και τετοια δεν ειναι λιγο ριψοκινδυνο απο την αλλη εχει ακριβως το ιδιο με vista και memory 1024 και απο 500 που κανει αυτο με dos και 512 παει το αλλο με vista και 1024 στα 560 τι να προτιμησω και γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....απο 500 που κανει αυτο με dos και 512 παει το αλλο με vista και 1024 στα 560 τι να προτιμησω και γιατι?

 

εννοείται οτι δίνεις 60Ε παραπάνω για να έχεις 1024 μνήμη και λειτουργικό vista.

Ούτε συζήτηση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται οτι δίνεις 60Ε παραπάνω για να έχεις 1024 μνήμη και λειτουργικό vista.

Ούτε συζήτηση!!!!

+1

 

Παρε αυτο με το 1GB μνημη και οπως ειπαμε με μονο αλλα 25 ευρω του βαζεις αλλο 1 GB για συνολο 2 GB Ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θεωρώ καλύτερη λύση να πάρεις αυτό με τα freedos να βάλεις τα xp σου που με 1GB ram τρέχουν κυριλέ, και άμα θες αργότερα βάζεις και άλλο 1GB ram ;)

 

Αυτό με τα 500 έχει εξαντληθεί. Το αμέσως πιο φθηό είναι αυτό http://www.msystems.gr/v_products.asp?v_Cat=1110&v_Item=6256 που έχει 573? και δεν έχει λειτουργικό σύστημα. Το ίδιο ακριβώς με (s)vista έχει 601?

 

Πριν 2 μέρες πήρα laptop με 2GB ram και vista και ενώ δεν κολλάει και τρέχουν καλά δεν μπορώ να πω ότι τρέχουν και με άνεση. Αν μπορούσα θα έβαζα XP όπως έχω στο desktop μου. Γι' αυτό σου λέω να το ξανασκεφτείς για τα vista μήπως το μετανοιώσεις;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...