Προς το περιεχόμενο

Activation kai paranomo PK στα καλα του καθομενου


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον πριν κανω φορματ ολα ητανε οκ.Μετα απο το φορματ δν ειχα CD απο τα Windows(το εχω χασει)και δανειστηκα ενα ΣΠ1 απο εναν φιλου μου.Εκανα ενσωματωση του Σπ2 και τα εγραψα σε ενα CD και ολα οκ.Κανω εγκατασταση μετα το φορματ,βαζω το πκ μου μπαινω στο windows κανω και ενεργοποιηση και ολα οκ.

Σημερα ενω ολα πηγαινανε ρολοϊ μετα απο καμια 20αρια ρεσταρτ που εκανε πριν μπω στα windows(oc&benches ειναι αυτα ;))και την 21 πρωτη φορα μπιανω και μου ζηταει ενεργοποιηση και μου λεει σε 9 μερες κλειδωμα....Παω να κανω ενεργοποιηση ξανα και μου λεει οτι συμφωνα με το αρχει τους εχωω υπερβει τις χρησεις κλπ κλπ και μου λεει να βαλω νεο πκ το ξαναβζω και τπτπαλι τα ιδια.Καμια ιδεα τι να κανω εκτος απο φορματ???

ΠΚ=Product Key

Να ξαναθυμησω οτι τα παραθυρα εινα γνησια και ολα δουλευανε ρολοϊ

Εδω ειναι η φωτο με το τι λεει:

q9kluejqzlqniut7b1bm_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν γινετε χωρις να τους παρω τηλ???

Δν τα παω και καλα με τα τηλεφωνα....

Τελοςπα αυτα με ταπ εταξανε εξω πριν την ωρα μου και τα εκανα ξανα εγκατασταση σε αλλο διαμερσημα....Αντε παλι φορματ απο την αρχη πφφφ...

 

Μηπως γινετε να γινει η διαδηκασια μεσω email?Τι σκατα πολυεθνικη αν βασιζοντε στο τηλεφωνο....Καμια εναλακτηκη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έπαθα κι εγώ κάνε activation μέσω τηλ (αυτό το 801κάτι που είναι χωρίς χρέωση) και στον αυτόματο απάντα πως άλλαξες kai πως σου χάλασε το motherboard και όχι πως έκανες αναβάθμιση ή τίποτα άλλο και θα πάρεις code.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ooo kala 8α δοκιμασω του χρονου τωρα....Επιασε η μανα μου την παρλα....

Οταν λες εχει επιλογες εννοεις πως θα μου λεει ξερω εγω "Πατηστε το 1 αν μπλα μπλα"και τετοια?

Και μια απορια που διμιουργθηκε τωρα για εναν φιλο μου που με ρωτησε το ακριβως ιδιο πραγμα.Τα παρα8υρα του τα ειχανε βαλει απο το μαγαζι που τον εχει παρει και δν εχει πανω ουτε αυτοκολητα ουτε τπτ αλλο αλλα αφου εκανε μια αλλαγη στην μιτρηκη του εβγαλε το ιδιο πραγμα.Μεχρι τωρα δν ειχε προβληματα με πιστωποιητηκα αυθεντικοτητας κλπ αλλα δν ειναι σιγουρος αν με καποιο τροπο ητανε σπασμενα....και με ρωτησε γτ φοβατε μην τους παρει και του πουν οτι δυστηχως πεσατε θυμα κλοπης και γινει ρεζιλι....

Εγω σε κανα 2ωρα(αν αφησει η μανα μου το τηλ....γρρρρ)θα δοκιμασω νας σας πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε σε ρωτάει αν τα χρησιμοποιείς σε ένα μόνο υπολογιστή για ναι πατήστε 1 αν έκανες αναβάθμιση αν σου χάλασε το mobo ;);) και τέτοια. Από τα win πατάς activate through phone παίρνεις τον αριθμό που σου εμφανίζει περιμένεις λίγο -φαντάζομαι γιατί σε κάνει redirect και στο τέλος βάζεις τους αριθμούς επι τόπου στο μενού όπως στους λέει. Πριν πατήσεις στο τέλος activate γράψε τους σε ένα χαρτί να τους έχεις καβάτζα...εγώ δεν το έκανα:-D:-D

 

EDIT: Κι ο φίλος σου το ίδιο θα κάνει. Αλλά κι αν γίνει ρεζίλι δεν πειράζει θα μάθει να ζητάει αυτοκόλλητα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε σε ρωτάει αν τα χρησιμοποιείς σε ένα μόνο υπολογιστή για ναι πατήστε 1 αν έκανες αναβάθμιση αν σου χάλασε το mobo ;);) και τέτοια. Από τα win πατάς activate through phone παίρνεις τον αριθμό που σου εμφανίζει περιμένεις λίγο -φαντάζομαι γιατί σε κάνει redirect και στο τέλος βάζεις τους αριθμούς επι τόπου στο μενού όπως στους λέει. Πριν πατήσεις στο τέλος activate γράψε τους σε ένα χαρτί να τους έχεις καβάτζα...εγώ δεν το έκανα:-D:-D

 

EDIT: Κι ο φίλος σου το ίδιο θα κάνει. Αλλά κι αν γίνει ρεζίλι δεν πειράζει θα μάθει να ζητάει αυτοκόλλητα :lol:

 

οκ ευχαρηστω.Μολις το τηλ. γινει διαθησομο θα παρω.

Αν δν ειναι γνησια δν θα το δεχτουνε δηλ.?Αν του δωσω τ οδικο μου?:lol::lol::shifty::shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι παρόμοιο έπαθα και γω. Είχα γνήσια xp και κάποια στιγμή άλλαξα την κάρτα ασύρματου δικτύου (λιγότερο από ένα μήνα πριν) και μου ζήτησε reactivation γιατί το hardware ήταν significantly changed (έλεος λέω που να άλλαζα και mobo/cpu). Πάτησα reactivation μέσω internet και έκανε κανονικά χωρίς να μου ζητήσει τίποτα. Χθες όμως έκανα αναβαθμιση (επιτέλους! :) ) - δλδ mobo/cpu/gpu κλπ και πέρασα τα windows και μετά την εγκατάσταση που πήγα για το activation μου έβγαλε invalid key. Τι θα έπρεπε να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε τους τηλέφωνο να σας λύσουν το πρόβλημα και στο καπάκι ρίξτε τους και ένα ξεχέσιμο, που για να βάλεις ένα μούφα λειτουργικό πρέπει να το παίξεις macgyver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...