Προς το περιεχόμενο

προβλημα με διαμορφωση δισκου


_2fast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο υπολογιστης μου ειναι καινουριος εχει 2 σκληρους και στον εναν εχει τα vista..

πατησα να κανω διαμορφωση στον αλλον αλλα μετα απο λιγο πατησα ακυρωση και τωρα οποτε παω να μπω στο δισκο μου λεει οτι πρεπει να κανω διαμορφωση για να τον χρησιμοποιησω αλλα οταν παω να κανω διαμορφωση με δεξι κλικ μου λεει οτι ''τα windows δεν ηταν δυνατο να ολοκληρωσουν τη διαμορφωση'' προσπαθησα να το κανω απο τη διαχειριση συσκευων,δειχνει οτι το ολοκληρωνει αλλα μετα οταν παω να μπω παλι το ιδιο μου βγαζει..και εκει που λεει τυπος αρχειων ενω εγω το βαζω ntfs αυτο οταν τελειωνει μου λεει οτι ειναι raw..πως γινεται να το διορθωσω? :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο υπολογιστης μου ειναι καινουριος εχει 2 σκληρους και στον εναν εχει τα vista..

πατησα να κανω διαμορφωση στον αλλον αλλα μετα απο λιγο πατησα ακυρωση και τωρα οποτε παω να μπω στο δισκο μου λεει οτι πρεπει να κανω διαμορφωση για να τον χρησιμοποιησω αλλα οταν παω να κανω διαμορφωση με δεξι κλικ μου λεει οτι ''τα windows δεν ηταν δυνατο να ολοκληρωσουν τη διαμορφωση'' προσπαθησα να το κανω απο τη διαχειριση συσκευων,δειχνει οτι το ολοκληρωνει αλλα μετα οταν παω να μπω παλι το ιδιο μου βγαζει..και εκει που λεει τυπος αρχειων ενω εγω το βαζω ntfs αυτο οταν τελειωνει μου λεει οτι ειναι raw..πως γινεται να το διορθωσω? :cry:

 

oi parakato tropoi.

a.dexi klik my computer meta manage kai meta disk management.sbineis ola ta partitions kai ton xanaftiaxneis.

d.partition magic

c.an apotixoun ta alla dio ftiaxneis boot disketa kai poli apla katevazeis ta tools gia ton skliro disko kai tou petas ta matia exo.tipota dne antisteketai se dos ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...