Προς το περιεχόμενο

katharismos othonis laptop


A7X.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποφύγετε τα spray παντός είδους για οθόνες, περιέχουν καρκινογόνα και τα περνάνε από τελωνείο ως άλλα προιόντα για να μην περάσουν από το Γενικό Χημείο και τους τα απαγορέψουν. Είναι κάτι που λίγοι γνωρίζουν μέσα μόνο στις εταιρείες αυτό. Ένα πανάκι σαν αυτό που καθαρίζεις τα γυαλιά για τη σκόνη και λίγο νερό αν δεν καθαρίσει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μάνουαλ του κατασκευαστή για το δικό μου λέει πως ελαφρά νοτισμένο πανί είναι το καλύτερο για απλό καθάρισμα. Εξειδικευμένα προϊόντα καθαρισμού για δύσκολους λεκέδες που δε φεύγουν με νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μάνουαλ του κατασκευαστή για το δικό μου λέει πως ελαφρά νοτισμένο πανί είναι το καλύτερο για απλό καθάρισμα. Εξειδικευμένα προϊόντα καθαρισμού για δύσκολους λεκέδες που δε φεύγουν με νερό.

 

Aκριβώς έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μην ακούτε τις βλακείες του κάθε καταστήματος το πανάκι του πλαισίου είναι επιεικώς απαράδεκτο και έχει επικίνδυνα συστατικά , στο ίδιο το βιβλιαράκι του κατασκευαστή του φορητού μου το λέει καθαρά .<<Μην χρησιμοποιείτε χημικά καθαριστικά ούτε καθαριστικά που περιέχουν οινόπνευμα.Απλώς χρησιμοποιήστε ένα μαλακό πανί χωρίς εκδορές και περάστε ελαφρά την οθόνη ,αν ο λεκές δεν φύγει γεμίστε ένα δοχείο με ζεστό νερό και ρίξτε μέσα λίγο καθαριστικό (περίπου 6% ,π.χ. 2 σταγόνες fairy ή azax ) και ξανάπεράστε την οθόνη μετά χρησιμοποιώντας ένα στεγνό πανί σκουπίστε την οθόνη και περιμένετε μέχρι να στεγνώσει τελείως >>.Αυτά αναφέρει ο κατασκευαστής μου και φυσικά οτάν σκουπίζετε την οθόνη να την έχετε πάντα κλειστή γιατί μπορείτε να χαλάσετε κάνα πίξελ .

Αυτά από εμένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...