Προς το περιεχόμενο

Σημειώσεις για μαθήματα ΤΕΙ


phovos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω μια βοήθεια.

 

Είμαι Φοιτητής στο ΤΕΙ λογιστικής Θεσσαλονίκης και έχω 2 μαθήματα για το πτυχίο.

Δυστυχώς λόγω δουλειάς κλπ δε μένω Θεσσαλονίκη και πήγαινα μόνο για να δίνω μαθήματα.Το θέμα είναι ότι ψάχνω απεγνωσμένα να βρω σημειώσεις για τα δύο τελευταία και δε βρίσκω λύση :fear:

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να βρω σημειώσεις για τα μαθήματα ώστε να πάω να δώσω στην εξεταστική που μας έρχεται?Αν υπάρχει κάποιο άτομο από εδώ που είναι στην ίδια σχολή ας απαντήσει γιατί καίγομαι και δε βρίσκω λύση.

 

Τα μαθήματα είναι:

Λογιστική Κόστους 1

Μορφές χρηματοδότησης επιχειρήσεων

 

Στη τελική αν κάποιος έχει καλές σημειώσεις και έχει τη διάθεση να βοηθήσει να μου τις στείλει με το αζημίωτο φυσικά.

 

Αν ο mod νομίζει ότι πρέπει να μπει στις αγγελίες ζήτησης ας το μεταφέρει και sorry αν έκανα λάθος στο section.

 

ΚΑΙΓΟΜΑΙ!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πακέτο... :cry:

Να υποθέσω πως πλέον δεν έχεις κανένα γνωστό επάνω.

Δεν υπάρχει κάποιο βιβλιοπωλείο που να έχει σημειώσεις της σχολής σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δυστηχώς δεν έχω κανένα γνωστό εκει πέρα.

 

Επίσης το μεγάλο κακό είναι ότι για τη μεν κόστους δεν υπάρχει βιβλίο ή συγκεκριμένες σημειώσεις, οπότε ότι πάρεις είναι από παραδώσεις και ασκήσεις που γίνονται στο μάθημα, και στο άλλο που έχει βιβλίο χρειάζεται οπωσδήποτε τις ασκήσεις που κάνει ο καθηγητής στα μαθήματα οι οποίες δεν έχουν να κάνουν ιδιαίτερα με το βιβλίο.

 

Ελπίζω να βρεθεί κάποιος να βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...