Προς το περιεχόμενο

provlima me skliro disko!!


djtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

molis ekana format ston ipologisti m kai enw evala disketa gia na vrei tous sata diskous mou otan mpainw sta windows xp tous vlepei san kati usb i kati paromoio kai vgazei to eikonidio safely remove hardware.exw 2 dislous sataenan 300gb maxtor kai ena 200gb maxtor se dio partition, mitriki asrock939nf6g-vsta.karta grafikwn geforce 6500 gt k ixou soundblaster audigy 2 zs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται λόγω κατασκευής του sata controller της μητρικής σου και δεν νομίζω να γίνεται να το αλλάξεις.

 

Ίσως συμβαίνει και λόγω του ότι ο sata controller υποστηρίζει hot swapping, δηλαδή e-sata.

 

Για να απαλλαχθώ από αυτό, σε Pc ενός φίλου μου (νομίζω με τον Jmicron 386 controller), ενεργοποίησα το raid από το bios και όρισα ότι έχω raid με έναν μόνο σκληρό δίσκο, κι έτσι έφυγε το εικονίδιο. Αλλά αν το κάνεις αυτό, δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει... ίσως και να μην μπουτάρει μετά... σ' εμένα δούλεψε πάντως χωρίς να κάνω format για δεύτερη φορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γίνεται λόγω κατασκευής του sata controller της μητρικής σου και δεν νομίζω να γίνεται να το αλλάξεις.

 

Ίσως συμβαίνει και λόγω του ότι ο sata controller υποστηρίζει hot swapping, δηλαδή e-sata.

 

Για να απαλλαχθώ από αυτό, σε Pc ενός φίλου μου (νομίζω με τον Jmicron 386 controller), ενεργοποίησα το raid από το bios και όρισα ότι έχω raid με έναν μόνο σκληρό δίσκο, κι έτσι έφυγε το εικονίδιο. Αλλά αν το κάνεις αυτό, δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει... ίσως και να μην μπουτάρει μετά... σ' εμένα δούλεψε πάντως χωρίς να κάνω format για δεύτερη φορά...

 

s eyxaristw file mou!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...