Προς το περιεχόμενο

Υπαρχει τετοιο παιχνιδι?


Nik0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.Εδώ και καιρό ψάχνω ένα παιχνίδι ποδοσφαίρου το οποίο θέλω να έχει τα εξής χαρακτηριστικά:

 

1)Να έχει όλες τις ομάδες οι οποίες είναι εγγεγραμμένες στην FIFA και UEFA(συμπεριλαμβανομένου και τις ερασιτεχνικές).Κοινώς,να έχει όλες τις ομάδες του κόσμου σε εθνικό και συλλογικό επίπεδο

2)Να μπορώ να κάνω δικό μου πρωτάθλημα με 5 κατηγορίες και κάθε κατηγορία να έχει 18 ομάδες

3)Να υπάρχει δυνατότητα οι μεταγραφές να γίνονται online.Δηλαδή ό,τι μεταγραφές γίνονται στην πραγματικότητα να γίνονται αυτόματα και στο παιχνίδι

4)Το παιχνίδι να είναι στα ελληνικά

5)Οι ομάδες να είναι γραμμένες στα ελληνικά και με την κανονική τους ονομασία,όχι όπως σε προηγούμενο fifa που ήταν γραμμένες με την τοποθεσία τους,πχ αντί για Ιωνικός την έγραφε Νίκαια

6)Η δυναμικότητα των ομάδων να είναι όπως είναι στην πραγματικότητα.Δηλαδή όταν επιλέγω normal και παίζουν πχ ΡΕΑΛ Μ.-ΠΙΡΙΝ και επιλέγω την Πιρίν,η ΡΕΑΛ Μ. να κάνει πολλές ευκαιρίες χωρίς να σημαίνει ότι θα κερδίσει κι'όλας(άλλωστε εκπλήξεις υπάρχουν όπως πχ ΑΓΙΑΞ-ΠΑΟ 0-1,ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-2,ΠΟΣΕΔΩΝΑΣ Ν.Μ.-ΑΕΚ 1-0,ΑΓΓΛΙΑ-ΟΥΓΓΑΡΙΑ 3-6 κ.α.) γιατί σε προηγούμενα fifa έπαιρνα μικρές ομάδες και κέρδιζαν εύκολα τα παιχνίδια

7)Οι αναπληρωματικοί να είναι 7,όπως συμβαίνει στην πραγματικότητα,και όχι 5 όπως είναι στα προηγούμενα fifa

8)Οι ομάδες όταν τελειώνει το πρωτάθλημα κι'αρχίζω άλλο,να μεταφέρονται στην κατηγορία αυτόματα και να μετριούνται οι κατακτήσεις τροπαίων.Στην τελευταία κατηγορία να επιλέγω εγώ τις ομάδες που θα παίξουν στο πρωτάθλημα στην τελεταία κατηγορία(αυτές που προβιβάζονται δηλαδή)

9)Να μπορώ να επιλέγω όσες ομάδες θέλω από κάθε κατηγορία ή μόνο μία ομάδα κι'απο τις 5 κατηγορίες

10)Να υπάρχει επιλογή για το αν θέλω στο παιχνίδι να επιλέξω μόνο έναν παίκτη(όπως στο fifa2008) ή σ'εκείνον που πηγαίνει η μπάλα(όπως στα προηγούμενα fifa)

11)Να υπάρχουν όλων των ειδών τα στατιστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να υπηρχε τετοιο game το οποιο θα ταν μιξη pes, fifa, manager και ολα αυτα συνδεδεμενα σε μια online βαση δεδομενων και να μην το ηξερε? παντως το 6 σημειο ειναι απιστευτα αντιφατικο χεχε, το υφος μου ειναι χιουμοριστικο μην με παρεξηγησεις;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να υπηρχε τετοιο game το οποιο θα ταν μιξη pes, fifa, manager και ολα αυτα συνδεδεμενα σε μια online βαση δεδομενων και να μην το ηξερε? παντως το 6 σημειο ειναι απιστευτα αντιφατικο χεχε, το υφος μου ειναι χιουμοριστικο μην με παρεξηγησεις;)

 

Oxi katholou! exallou den einai diko mou to keimeno, tou filou mou einai :)

 

Egw to postara prin kan to diavasw :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12) να μου ψηνει εσπρεσο και να προσθετει σαντιγγυ λολ

 

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

 

Γελασαμε παλι ....

 

να δουμε τι αλλο θα ρωτησουν εδω ....

 

Nai, xaxaxa, einai ligo apaititikos o filos :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα αυτα!πες οτι ρωτας για σενα και ασε την προφαση του φιλου...γιαυτο υπαρχει αυτο το σαιτ,για οποιον δεν ξερει να μαθαινει!ε λοιπον υπαρχει τετοιο παιχνιδι! θα το βγαλω οπου ναναι.απλα περιμενω και τα δικαιωματα των παιχτων του τονγκο και των νησιων φεροε και ειμαι οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα αυτα!πες οτι ρωτας για σενα και ασε την προφαση του φιλου...γιαυτο υπαρχει αυτο το σαιτ,για οποιον δεν ξερει να μαθαινει!ε λοιπον υπαρχει τετοιο παιχνιδι! θα το βγαλω οπου ναναι.απλα περιμενω και τα δικαιωματα των παιχτων του τονγκο και των νησιων φεροε και ειμαι οκ!

 

hahaha, alitheia sou lew, eilikrina egw den tha rwtousa pote tetoio prama etsi, xari enos filou kanw pou rwtaw.

 

Epishs den tha eixa kanena provlima na pw oti to keimeno einai diko mou an itan ontws diko mou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahaha, alitheia sou lew, eilikrina egw den tha rwtousa pote tetoio prama etsi, xari enos filou kanw pou rwtaw.

 

Epishs den tha eixa kanena provlima na pw oti to keimeno einai diko mou an itan ontws diko mou.

 

ela re nik plaka sou kanw!!pantws an ebgaine tetoio paixnidi...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα έχει βγει...

 

το

 

Greek Fifa UEFA Champions Manager Football Evolution Pro Winning Eleven Sensible Kick Off

 

αλλά πρέπει να κατεβάσεις και patch για τα ελληνικά, γιατί έχει κάποια λάθη...την Arsenal την λέει Αρσεναλ και την ομάδα που παίζω την Ζοφριά (A ΕΠΣΔΑ) την λέει Ζοφρα...και την Δόξα Καναπίτσας Κάτω Τρικάλων Ρόδου την έχει γραμμένη ΔοΚαΚαΤριΡο αντί για ΔΚΚΤΡ. (έλεος) ...με το patch διορθώνει και τον ήχο στις κερκίδες...πλέον το ".άμα τους την μάνα ΠΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ" το λέει καθαρά...πριν δεν άκουγες την λέξη ΤΗΝ.

 

καλό παίξιμο

:-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το sensible soccer, είχε αυτή την βάση που αναφέρεις. Αλλά πλέον είναι πολυ παλιό.

 

Είχε όλες τις ομάδες απο όλα τον κόσμο. Απο όλες της κατηγορίες. Μπορούσες να παίξεις κανονικά ή να βλέπεις την ομάδα σαν προπονητής. Είχε επίσης παραμετροποιήσιμο πρωτάθλημα και ότι άλλο μπορούσες να φανταστείς.

 

Κρίμα που δεν το συνέχισαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...