Προς το περιεχόμενο

Αγορά ΧΒΟΧ games από το Ιnternet


alexmor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοειται αυτο που λες για το πακετο με τι παιχνιδι θα ειναι

Αυτο που βλεπω να παιρνω ειναι αυτο με το cod4 που ειναι κ το πιο νεο αρα καλυτερη κονσολα πιθανοτατα

Επισης χθες ειδα μια τρελη προσφορα στο shopto.net

πακετο forza2 viva pinata wireless controller ποσο λετε????

50ε !!!!

ελπιζω να ισχυει μεχρι να παρω το χβοχ μου γιατι πιστευω ολο κ κατι θα γινει απο προσφορα

ισως κ αυτη η προσφορα ερθει κ ελλαδα στις γιορτες

ποτε δε ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και offtopic αλλα επειδη ειδα που το αναφερατε...εχω καποιες αποριες σε σχεση με το φλασαρισμα...υπαρχουν συγκεκριμενα μαγαζια που το φλασαρουν??και τα παιχνιδια απο που τα περνετε οσοι το εχετε φλασαρισμενο??σορυ και παλι για το offtopic....αν θελετε δωστε κανα link απο δω μεσα που τα αναφερουν αυτα...

 

 

thanks....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη κ ακρως συμφερουσα επιλογη το ιντερνετ!!!

Αυτα να τα βλεπουνξ οι Ελληνες καταναλωτες γιατι τα ελληνικα τμηματα μαρκετινγκ των καταστηματων ειμαι σιγουρος οτι τα ξερουν ....

http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/1720591/-/Product.html?page=title

Κ να φανταστειτε οτι ακομα δεν το εχω παρει το χβοχ!!!!

Αλλα με τετοια προσφορα δε μπορουσα να την αφησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το play-asia αγοράζετε NO Region protection US ή ASIA.

Έχει αγοράσει κανείς ASIA έκδοση?

Ελπίζω τα παιχνίδια να είναι στα αγγλικά και μόνο το κουτί ή το manual να μην είναι στα αγγλικά.

Ξέρετε αν υπάρχει πρόβλημα με το compatibility?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνεχεια προηγουμενου ποστ μου σχετικα με την αγορα PRO 08 με 31Ε ΜΟΝΟ!!!! απο το play.com αναφερω οτι σημερα μου ηρθε το παιχνιδι .Να τονισω οτι απο Αγγλια εφυγε 5/12 αρα ουτε 5 εργασιμες!!!!

Βεβαια ακομα ΧΒΟΧ δεν εχω παρει!!!!

Περιμενω μια καλη αναθεματισμενη προσφορα!!!!

Αντε να δουμε ποσο μεγαλος ειναι ο Α Βασιλης!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mages geia sas,

 

Epeidi eimai singapore Asia Region Games, kai ta games tou 360 einai misi timi apo elada mporeite na mou peite an tha prepei na empistefto to play-asia gia to compatibility se pal region ton asian region game? Gia paradigma to Play asia lei gia to halo 3 kai to half-life orange oti h asia version paizei se Pal. Ta games omos lene NTSC/J kai tous kinezous sta magazia pou rotao mou lene oti den paizoun se Pal. Ti na kano ? Exei kaneis agorasei apo Play-asia kai asia region games kai tou grafei ntsc/j ? Pezoun ola ta paixnidia pou lene ? Eixe pote kaneis provlima ?

 

SOS giati epistrefo kai thelo na psoniso .

 

Thanks

 

P.S. pezei stin agora kamia kaliteri prosfora gia 360 ektos apo tin 349 me ta duo games ? Thelei na agorasei o kolitos mou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...